Ergenler çok değişik

Hayır anlamadığım şu var; herkeste bir hava bir öz güven, kızı erkeği de ne bileyim tanımadğı insanlarla konuşmayan saçma saçma giyimler insanlıktan çıkmalar hani ben gitsem bir kıza kibarca yanaşsam yok konuşmaz ama egolu keko biri gitse kabaca konuşsa olur. Bu nasıl bir rezillik? Ya bir değişmeler falan ben 16 yaşımdayım inanın hiç benzemiyorum ya çok farklıyım ben sanki 26 yaşında onlar 16 yaşında yüzüm çocukça olabilir ama kafam çok olgun bir de var ya içki içmeler falan. Çocuk 14 yaşında kız sigara içiyor daha yaş kaç baş kaç neymiş daha 16 yaşında aşk acısı çekiyormuş. Neyin aşk acısı bacım ya daha çocuksunuz bir de ezikleme şeyi de popüler oldu üstünüzle başınızla ezikleniyorsunuz. En ufak hatada.

Bir de artislenmeler asık suratlar kimse samimi değil ya tanışamıyorsunuz kimseyle.

Bana da mantıksız geliyor. Eğer edepsizlik, sigara, alkol vs. bir farkındalık, bir havalılık kazandırıldığı zannediliyorsa iş işten geçmiştir.

Burada var evet 😃

Bana da mantıksız geliyor. Eğer edepsizlik, sigara, alkol vs. bir farkındalık, bir havalılık kazandırıldığı zannediliyorsa iş işten geçmiştir.

Evet hocam bence sigara alkol çok mantıksız sigara içince iyi olmuyorlar sadece sinirlerin elektrik alışverişini aksatıyorsunuz bu da düzgün düşünmenizi engelliyor hal böyle olunca da iyi hissediyorsun bir ot olarak.

Forumda söyleyemiyorum ama neyin depresyonu lan bu? " sevgilimden ayrıldım yaaaa 😔 😔 " kesin böyledir.

Hocam sevgili dedikleri de olmak için olan bir "yapay ilişki" sırf arkadaşlarına dedikodusunu yapmak, hava atmak için oluyorlar. Bu tayfa aşkı TikTok'taki videolardan öğreniyorlar.

Hocam sevgili dedikleri de olmak için olan bir "yapay ilişki" sırf arkadaşlarına dedikodusunu yapmak, hava atmak için oluyorlar. Bu tayfa aşkı TikTok'taki videolardan öğreniyorlar.

İki günlük eğlencenin adı: Sevgili

Alkol, sigara, uyuşturucu: Havalılık

Malum şey: Zevk

Gençlerin algısı böyle ne yazık ki.

Geri
Yukarı