Babam çok değişik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşınızın yaptığıda tam bir karaktersizlik zevkim için ailemi asla zorlamam anlamı yok arkadaşınız hem sizi satmış hem ailesini zor durumda bırakarak bilgisayar aldırmış.

Ailesi oğlunu seviyor ve geleceği görebiliyor demek ailesini zorlamak mı oluyor.

Sana ne yalan söyleyeyim gerçekten adına üzüldüm çok acı bir şey dediğim gibi bizim de durumumuz iyi 3090 olmasa bile 2060 sistem toplarız. Ama çok gereksiz görüyor elimdeki bile çok iyiymiş (MC de 60 FPS anca alıyor)
Benimde bir laptopum var işte ama minecraft 1.14 oynayabiliyorum ve 2 chunk fps:30-2-20 arası

Arkadaşlar polyannacılık oynamaya veya dramaya gerek yok tipik anadolu babası. Çoğumuzda da vardır diye düşünüyorum. Benim babam beni çaydanlıkla ve apartman hortumu ile dövmüşlüğü vardır ama ne yaptık durmadık delikanlı gibi yinede metin kestik. Tabi biz biraz dayak arsızıydık. Hiç arkadaşının olmamasını da babana bağlama sosyalleşme konusunda kendimi geliştir. Gerisi zamanla hallolacaktır.

Ya kimsem yok, gerek ailemde gerek çevremde kimsem yok, bu yüzden bu konuları burada anlatıyorum. Kusura bakmayın.

Çok değişik bir babam var benim, gerçekten değişik. Maddi durumumuz iyi olmasına rağmen kendi biriktirdiğim 3 kuruş para ile bir şeyler almama izin vermiyor, her şey kendi istediği gibi olsun istiyor, olmazsa şiddet uyguluyor. Gerek fiziksel gerek psikolojik. Artık bıktım.

Hocam babanızın SE 2020'si hangi renk?

Konu troll bence.

Bakalım.

Ailesi oğlunu seviyor ve geleceği görebiliyor demek ailesini zorlamak mı oluyor.

Fikrimi tam olarak anlatamadım galiba kusuruma bakmayın çocuk eğer ailesinin ekonomik durumu dört dörtlük olmadığı halde zora sokup aldırdıysa yanlış bir şey yapmış he eğer ailesi çocuğunu sevindirmek amacıyla ve bu durumu kaldırabiliriz diye aldılarsa çok güzel bir durum. İnşallah anlatabilmişimdir. İyi günler dilerim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı