Coğrafya hocası yüzünden okula gidesim kalmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bizde de aynısı edebiyat hocası için geçerli, resmen çok gıcık biri. Ayrıca tüm hocalar da hafta sonu acımıyor, her hafta sonu en az 4-5 saatimizi alacak ödevler veriyorlar. Canımız çıkıyor resmen, eğitimde ödev kalksın öğrencilerin okula gitme hevesi çok daha fazla olacaktır. Ayrıca galiba İsveç'teydi, belli bir süre hiç devamsızlık yapmayan öğrencilere para veriyorlardı, aynısı Türkiye'de her ay devamsızlık yapmayan öğrenciler için gelsin mesela 50-100TL falan öğrenciler çok daha başarılı olur.

Bizimki de aynı. Slaytı açıp anlatıyor, sonra da slaytın sonundaki soruları da kendi okuyup cevaplıyor.

BIzim okulda almanca hocası var hiç takmıyorum. Kadının haftada 1saat dersi var her hafta ders sonu 100 puanlık quiz yapıyor 10dk de bitmezse kızıyor. Geçen gün çalışıp 100 aldım ama sadece(Sıra üzerinda suluk bulunmasına kızıtor) sıramda su var diye 20 puan düştü :D.
Kafaya takma benxe daha iyi olur senin adına.

60 slayt yazdım ve yeni bitti, geldiğimden belli yazıyorum. Yarın matematik ve fizik var şimdi hangisine çalışayım? bu yüzden nefret ediyorum.
Bizim de edebiyatçı öyle. 11. sınıf olduğum ve sayısal olduğum için edebiyatta hiçbir şey yapmıyorum. Yazı falan atıyor hiç uğraşmıyorum. Sayısalcı olduğum için sözlüleri hallederiz o yüzden kafam rahat. Siz de uğraşmayın bana kalırsa, tahminimce 9-10'dasınız ve matematik konuları önemli hele fonksiyonlar direk AYT konusu.

Merhabalar, Coğrafya hocası yüzünden okula gidesim kalmadı. Okulda yazdırmıyor sadece anlatıyor ne soru çözdürüyor ne bir şey yaptırıyor. Slaytları okutup getiriyor eve gidince bir PDF atıyor 20-30 sayfa hepsini yazmamızı istiyor. Bu öğretmeni şikayet edebilir miyiz? onun yüzünden diğer derslere çalışamıyoruz 20-30 sayfayı anca 2-3 günde bitiyoruz. yapmayınca - alıyoruz.
Benim de PDF dışında EBA üzerinden saçma videolar. Benim de slayttan anlatıyor. Benim de sevmediğim bir öğretmen. Artık kendi öğretmenim oldum o derste.

Gelmiş sınavı klasik yapacağım diyor, soru soruyor herkes "şaşkın şaşkın" bakıyor. Sonra gençler test çözmezseniz anlayamazsınız bunlar zor konular diyor. Sen ne anlattın ki cevaplayalım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı