Coğrafya hocası yüzünden okula gidesim kalmadı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

403329

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Bursa
Merhabalar, Coğrafya hocası yüzünden okula gidesim kalmadı. Okulda yazdırmıyor sadece anlatıyor ne soru çözdürüyor ne bir şey yaptırıyor. Slaytları okutup getiriyor eve gidince bir PDF atıyor 20-30 sayfa hepsini yazmamızı istiyor. Bu öğretmeni şikayet edebilir miyiz? onun yüzünden diğer derslere çalışamıyoruz 20-30 sayfayı anca 2-3 günde bitiyoruz. yapmayınca - alıyoruz.

Aynısı bizim matematik hocası. Sırf matematik yüzünden - almadığım ders kalmadı ya. Hoca ya diyorum çok ödev oluyor yetişmiyor diyor ki iyi ce çalışın diye veriyorum. Hepsinin buradan ta..
Şikayet de edemezsin, ödev veriyor diye şikayet edersek pek bir şey olmaz gibi.

Merhabalar, coğrafya hocası yüzünden okula gidesim kalmadı. Okulda yazdırmıyor sadece anlatıyor ne soru çözdürüyor ne bir şey yaptırıyor. Slaytları okutup getiriyor eve gidince bir PDF atıyor 20-30 sayfa hepsini yazmamızı istiyor. Bu öğretmeni şikayet edebilir miyiz? Onun yüzünden diğer derslere çalışamıyoruz 20-30 sayfayı anca 2-3 günde bitiyoruz. Yapmayınca - alıyoruz.

Dostum o hocaya sinirini belli et ailene anlat ve takma hatta çoğrafyayla ilgilenme çok fazla moralini bozuyorsa.

Benim coğrafya hocam çok iyi. Bize olabildiğince etkinlik yapıp, bizimle dertleşiyor. Okula gitmemin nedenlerinden biri diyebilirim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı