Çoğunluğu kurtarmak için bir çocuğu öldürür müydünüz?

Bu yaptığının ahlakla uzaktan yakından ilişkisi yoktur. Enerjisini, gücünü niye eylemi yapan adamı bulmaya ya da onu engellemeye kullanmıyor da onun konu ile alakasız olan çocuğunu hedef alıyor?

Çocuğu öldürmezdim. Tüm imkanlarımla, çoğunluğu kurtarmaya çalışırdım. Başaramazsam da en azından katil olmamış olurum.

Bu yaptığının ahlakla uzaktan yakından ilişkisi yoktur. Enerjisini, gücünü niye eylemi yapan adamı bulmaya ya da onu engellemeye kullanmıyor da onun konu ile alakasız olan çocuğunu hedef alıyor?

Çocuğu öldürmezdim. Tüm imkanlarımla, çoğunluğu kurtarmaya çalışırdım. Başaramazsam da en azından katil olmamış olurum.

Klasik "kanka 1.000.000 TL versem kedi b*ku yer misin😛😛" sorularının yeni versiyonları işte çok sorgulamamak lazım.

Gaz var, gaz koklayan bayılıyor.

Ne gazı olduğuna göre değişir. Gazlar türlere ayrılır. Örneğin sinir gazları, sinir sistemlerini çökertirler. Nöbet geçirirsin. Hiç de acısız değil. Bir diğer gaz, Fosgen, akciğerlerinin içinden geçer. Akciğerlerin içi su dolu torbalardan farkı kalmaz. Sonuç malum. Olaylar pek senin sandığın gibi değil.

Technopat Sosyal üyeleri ölme konusunda bayağı bir tecrübeli görünüyor. Şu yazılara bak, hangi gaz ile ölüneceğini bile biliyorlar.

Bunu bir iltifat olarak kabul ediyorum. Övme değil gömme adına yazılmış bir yorum ise çok acıklı bir durum. Bu gazlar savaşlarda kullanıldı. Savaşlar hakkında azıcık ilgili olan birisi bile bunları bilebilir. Kaldı ki bu gazlar orta seviye kimyadan ibaret. Gidip de milleti fosfin gazında boğup ölümlerini seyretmeyeceğim anlayacağınız.

Bunu bir iltifat olarak kabul ediyorum. Övme değil gömme adına yazılmış bir yorum ise çok acıklı bir durum. Bu gazlar savaşlarda kullanıldı. Savaşlar hakkında azıcık ilgili olan birisi bile bunları bilebilir. Kaldı ki bu gazlar orta seviye kimyadan ibaret. Gidip de milleti fosfin gazında boğup ölümlerini seyretmeyeceğim anlayacağınız.
Yok hocam gömme falan yok öyle ortaya yazdım şöyle ölünür böyle sıksak kafaya falan diye çok mesaj gelince.

Karma diye bir şey vardır. Çoğunluğu kurtarmak için elbet bir vicdanı rahat, vicdansız bu tür görevi üstlenir.

Kainat, kosmik her zaman ileri gider. O çocuk ölüyorsa, bu onun suçlu veya suçsuz oldugunu göstermez. Tamamen düzeneğin tamamen geleceğe, düzene hizmet etmesi amaçlı olmuştur..

Geri
Yukarı