Coil While Olmayan Ekran Kartı Var mı?

onuraydin00

Kilopat
Arkadaşlar Coil While olmayan ekran kartı var mı? Çünkü yeni MSI GAMING X RX 580 aldım ve üründe Coil While var. Bu yüzden değişim yaptıracağım. Sizlerde de var mı? Her ekran kartında olan bir şey mi? Kısaca bu durum normal mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Coil Whine bir sorundur ve tabii ki her GPU'da olmaz. Arkadaşın da dediği gibi performansa bir etkisi yoktur. Sesten rahatsız oluyorsan değişim talep edebilirsin. Olmuyorsan uğraşmana değmez.

GTX 1070 Ti Kullanıyorum. Coil Whine yok, ama normal bir şey. Performansa etki etmez. Sese tilt oluyorsan değiştir. Keza ben bundan dolayı 2 tane 1070 değiştirdim.
Pazartesi günü kart elime ulaştı ve Coil While çıktı. Şuan değişim için kargoya verdim. İnşallah değişende de çıkmaz.

Coil Whine bir sorundur ve tabii ki her GPU'da olmaz. Arkadaşın da dediği gibi performansa bir etkisi yoktur. Sesten rahatsız oluyorsan değişim talep edebilirsin. Olmuyorsan uğraşmana değmez.
Değiştirmelerini talep ettim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı