Coil whine olmayan ekran kartı var mı?

2 Hafta içerisinde aldığım 2. ekran kartı ve bunda da aynı şekilde CW var. Bunu kabullenip kullanmaya devam mı edeyim yoksa iade mi edeyim? (İlk kart MSI GTX 1660 Super Gaming X, ikinci şu an kullandığım ASUS ROG STRIX GTX 1660 Ti OC)
Bende de var takmıyorum artık...

Sadece ekran kartında yok ki geceleri sessiz ortamda duyulacak şekilde eski samsung şarj adaptörümde de vardı pek takılacak bi durum değil.

Sadece ekran kartında yok ki geceleri sessiz ortamda duyulacak şekilde eski samsung şarj adaptörümde de vardı pek takılacak bi durum değil.
önceki bilgisayarımı ses yapıyor diye köşeye atıp yenisini almasaydım keşke... hakkını yemişim bakınca bi kötü oluyorum kasaya....
Bizim atölyede 1-2 tane pasif soğutmalı 7200GS vardı ne CW ne ısınma canavar gibiydiler maşallah.
eskilerde yoktu sanırım o tarz şeyler... yeni diye bizi kandırıyorlar şu an :(

önceki bilgisayarımı ses yapıyor diye köşeye atıp yenisini almasaydım keşke... hakkını yemişim bakınca bi kötü oluyorum kasaya....

eskilerde yoktu sanırım o tarz şeyler... yeni diye bizi kandırıyorlar şu an :(
Her elektronik cihazda var aslında özellikle wifi routerlarda galiba 7/24 çalışmalarıyla alakalı birde çektiği güce göre de değişiyordur sesler o yüzden 7200GS gibi bir kartta ses duyulacağını sanmıyorum.

7200 örneği bir şakaydı. o kartlarla Chrome zor çalışıyordu. Ve evet daha düşük güçlü ve fazla sıcak çalışmayan aletlerde nadir görünür CW. Hatırladığım kadarıyla normal şartlarda üretilen ürünlerin yaklaşık %10'unda karşılaşılabilir rahat duyulabilen Coil Whine sesi.

Yani 2080 ti almadan önce idareten ikinci el 1060 asus 3gb kullanıyodum.Ondada yoktu cw hatta o kartla miningte yapmış alan adam 2 ay kadar ama sorunsuz kullanmıştım bende 3 ay kadar.Sonra bi internet kafeciye satmıştım.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı