Coil whine sorunu

Peki herhangi bir sorun olur mu? FPS düşüşü, ekran kartının zamanla o ses kaynaklı zarar görmesi gibi.

Bu sorunu yaşıyorsanız kartı iade etmenizi ya da değişmenizi öneririm. Coil Whine sorunu olan bir kartın veya güç kaynağının ileride ne gibi sorunlar baş göstereceğini kimse bilemez, sorunlu ben kullanmanızı önermem.

Son düzenleme:
Lutfen oyle deme. RX 580 Armor modelinde bu sorunu yasamaktayim.

Coil whine sesten başka bir sorun oluşturmuyor. Ben de zamanın da değişim talebinde bulundum olumsuz oldu, alışmaya bakın derim sese.

O zaman sorununuzu bildirip servise yollamalısınız.

Yanlış Bilgilendirme
Coil whine sesten başka bir sorun oluşturmuyor. Ben de zamanın da değişim talebinde bulundum olumsuz oldu, alışmaya bakın derim sese.
Hocam ileride sıkıntı çıkarabilir o an için sadece ses yapar ama aslında o ses "ben miyadımı dolduruyorum" sesidir. Bu yeni bobinde de görülebilir çeşitli sorunlar sebebiyle. Üretim hatası, anlık voltaj dalgalanmaları vs. (Sadece ekran kartında değil bobin olan her alanda olabilir o sebepten dalgalanmadan bahsettim.)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…