Coin Tavsiyesi

Yakın zamanda SPK el atacak, 2020'de bunun zemini oluşturulmuştu, o yüzden vermiyoruz, bizim yaptığımız tavsiye ile paranı kaybedersen sorumlusu da biz olmak istemiyoruz, sen hangi Coin'e yatırım yapacağını bilmiyor ve milletten tavsiye alıyorsan girme bu işlere zira çok para kaybedersin.

Kanun geriye dönük işlemez. İlk önce bunu hatırlatayım. Ondan sonra tavsiye isteyen kişinin ben olmadığını hatırlatayım.

Kanun geriye dönük işlemez. İlk önce bunu hatırlatayım. Ondan sonra tavsiye isteyen kişinin ben olmadığını hatırlatayım.
Şu an HDP'li vekillerin geçmişte yaptığı konuşmalardan dolayı tutuklanıyor, yerel mahkeme yüksek mahkemeyi tanımıyor, kanunların geriye yürümezliği ilkesini kim uyguluyor?

Son zamanlarda bazı coinler gözüme güzel gözükmeye başladı, yine de tam bir araştırma yapmak gerekli. Sadece grafikte ne var diye bir göz gezdirmiştim.

Şu an HDP'li vekillerin geçmişte yaptığı konuşmalardan dolayı tutuklanıyor, yerel mahkeme yüksek mahkemeyi tanımıyor, kanunların geriye yürümezliği ilkesini kim uyguluyor?
Tutuklanma nedenlerinin olduğu yasa yeni mi çıktı :) Geriye dönük işlemez diyoruz, anında işler demiyoruz.

Yaklaşık 150 lira gibi bir miktar ile alabileceğim ve yakın zamanda değerlenmesinin muhtemel olduğu coin tavsiyesi var mı hiç? Biliyorum, yükselmeleri düşmeleri şans işi fakat doların Pazar günü yükselmesi biraz tedirgin etti. Şimdiden teşekkürler.
hocam mesela %20 artış bile yüksek bir artıştır. Bir ayda 150tlniz %20 artsa 180 tl yapar, kesilen komisyonları dahil ederseniz 170 tl çekersiniz. 20 TL için beklemek mantıklı mı sizin kararınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı