Pitbull coin artıyor

Önerim yatırımlarınızı yaparken teknik analizden de evvel temel analiz yapmanız. Piyasaya arz olan bir coinin öncelikle projesini, güvenini, vizyonunu, hedefini iyi analiz edip güvenmeniz ve buradan hareketle yatırım yapmanız. Projesi olmayan coinlere yatırım yapmanız ne yazıktır ki kumardan öteye gitmeyecektir.
Bitcoin boğa piyasasındayken çıkan coinlerin %90'ı projesi olsun olmasın yükselir bu bellidir çünkü bu piyasada herkes kazanır kazanılan kar bunun gibi ufak coinlere gider fakat bu coinlerin de %90'ının sonu hüsran olacaktır. Çünkü sadece projesi sağlam olan coinler ayakta kalacaktır.
Portföyünüze bunun gibi saniyede X100-200 yapan coinleri değil de istikrarlı şekilde yükselen fakat sağlam şekilde yükselen coinleri eklemenizi öneririm. Takip etmesi zor olmayacak kadar az, riski az olacak kadar çok yatırım aracı portföyünüzde bulunsun.
Yazdıklarım tamamen kendi tecrübelerimden oluşan önerilerdir kesinlikle insanlara neyi yapıp neyi yapmamaları gerektiğini söyleyecek en son kişiyim, en nihayetinde herkesin kendi parası. Niyetim sadece önerilerimle insanlara katkıda bulunmaktır.

Eki Görüntüle 1215272

Daha ilk çıktığı zamanki değere bile ulaşamamış, tamamen silkelemek üzere kurulu bir coin anlaşılan. Girmenizi tavsiye etmem, tam olarak bir "shit" coin çünkü. (ytd) :)

1636981302799.png

Ath yapmasına çok az kaldı.

Yabancıları silkeyebildiğiniz sürece benim açımdan bir problem yok. Yeter ki evdeki bulgurdan olmayın :)

Düzenleme: Şimdi kontrol ettim de çok güzel ATH (All Time High) yapmış. Silkelenenlere geçmiş olsun....

1637043019219.png

1637043109159.png

Son düzenleme:

Geri
Yukarı