Çok az araştırma yapmama rağmen teknolojide başarılı olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her konu açtığımda benim aşırı özgüven patlaması yaşadığımı, kendimi çok üstün bir varlık tanrı gibi gördüğümü söylüyorsunuz ve canımı sıkıyorsunuz! Yeter artık her defasında konu açtığımda beni pişman ediyorsunuz. Yani benim şu konuma yorum atan onca kişiden sadece biri mantıklı bir yorum bırakabildi. (Mr. Acar)

Jeff Bezos veya Elon Musk gibi Silikon Vadisi Titan'larının biyografilerini okuduğunuzda Danning-Kruger Effect'in bir fiyaskodan ibaret olduğunu anlarsınız. :D

Bunu Erdem'e can simidi olsun diye söylemedim, onu da belirtmiş olayım. :)

Konuya gelirsek. Bu biraz kendini ön olana çıkarma girişimi gibi görünmüş Erdem. :)

Yani iyiysen sorun çözersin, ne diye iyiyim diye konu açar ki bir insan? :)

Belki de üyesi olduğun topluluktan biraz sırt sıvazlaması istiyorsundur, neticede bu da bir psikolojik ihtiyaç. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Canının sıkılacağını bile bile saçma konular açma o zaman. Yıllardır aynı şeyi yapıyorsun, her seferinde sonucun değişeceğini sanıyorsun. Buraya sevdiğim güzel bir sözü yazayım, sen istersen içinden çıkarman gereken anlamı çıkarırsın.

"Aptallık, hep aynı şeyleri yapıp farklı sonuç ummaktır." - Albert Einstein

Son düzenleme:
Merhaba. 2011'den beri teknolojiyle ilgileniyorum fakat çok fazla derin bir araştırma yapmamama rağmen, teknolojiden baya iyi anlıyorum ve sanki birçok şeyi bilgiye değil de, mantığa dayalı bir yöntem sayesinde yapabiliyorum. Bunun sebebi ne olabilir? Siz anladınız mı ne demek istediğimi?

Her insanin bir yetenegi vardir, sizin de yeteneginiz budur sanirim. Kimisi teknoloji'de iyidir, digeri el islerinde, baskasi ascilikta, ötekisi sohbette, berikisi müzik konusunda.
Ne mutlu size diyeyim :)

Erdem her konu açtığında böyle diyorum.

bize dayanma gucu ver tanrım alien 3.jpg

Erdem teknoloji konusunda derin bir araştırma yapmadan teknolojiden bayağı iyi anlıyorsa ben de yere basmadan yürüyebiliyorum.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı