Çok az araştırma yapmama rağmen teknolojide başarılı olmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@BERWAR Katılıyorum. Bilgili olduğun konuları başkalarına yardım için kullan. O zaman insanlardan değer görebilirsin.
Ama hakikaten arkadaşların dediği gibi kendini övecek yorumlar yazıp iyi bir karşılık bekliyorsun.

Eğer kendine bu kadar güveniyorsan sağ tarafta açılan konulara yardım etmekle başlayabilirsin. Ama ben bundan ziyade bu konuyu da diğer konuların gibi pohpohlanmak için açtığını düşünüyorum.

Bilgi paylaştıkça güzeldir. Burada ben biliyorum, çok iyiyim demekle ancak kendini tatmin edersin. O bilgilerini iyi yönde kullanmadıktan sonra kendini kandırmaktan başka bir işe yaramaz.

Teknolojiden iyi anlayan doğru kişilerin tavsiyelerine uymuşsundur. Bu sitede her gün tonlarca öneriler sunuluyor. İş doğru öneriyi almaktadır. Bunun içinde teknoloji uzmanı olmaya gerek yoktur. Modaya bende uyayım bari.

"Futboldan anlamam ama anlayandan anlarım." Ünal Aysal

Son düzenleme:
Teknolojiden çok iyi anlıyorsun demek.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bir tane masaüstü bilgisayarlar konusuna cevap verdin mi merak ediyorum. Çok bilgilisin madem teknik konularda görelim seni.

Fatal error! Please retry to write that entry with the way of another thinking mind.
Be sure it is phenomenal to everybody just as the effects on you.

Dosya Ekleri

• tenor.gif
    tenor.gif
    501,1 KB · Görüntüleme: 52
Konuyu görür görmez gülme tuttu.
Öncelikle Sosyal üyelerine tavsiyem fazla üstüne gitmeyin kendini teknolojide Bilim adamı sanıyor ama öyle değil.
  • @Autistic Boy Kendini 10 yaşında Youtubede 10 video izleyip CMD'ye rastgele yazılar yazıp "Baak göydünmü ben biygisayay mühendisiyim" Diyen veledlerle aynı kafadan. O yüzden fazla üstüne gitmeyelim zaten hep konu dışı bölümünde amacı hava atmak, ego kasmak. ,
Ben bile sürekli bildiğim şeylerde şüpheye düşüyorum "Acaba başaramıyacak mıyım? ben bilemiyor muyum?" Gibi sorular aklımda olur. Teknolojiden anlasam bile hep daha fazlasını öğrenmek istemişimdir "Moruk ben araştırmadan teknolojiyi biliyorum zaten annemin karnında telefonla oynuyodum" gibi değil, daha fazla kendini geliştiren, araştıran ve istişare yapan birisi olmaya çalıştım.
Gelecekteki seçeceğim meslek Bilgisayarla olmasına rağmen ben hep korktum "acaba yapamam mı diye" Çok fazla mesaj yazılacak bir konu değil zaten kendi kendini küçük düşürüyor ve kendini ifşalıyor. Daha fazla söze gerek yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı