Çok çirkinim ve öz güvenim yok

Öncelikle yaşım 15 ve Almanya'da yaşıyorum ve herkes Alman tipini biliyordur sanırım. Kendimi her gün o tiple kıyaslıyorum ve öz güvenimi öldürüyorum Türkiye'de iken normaldim ve öz güvenim yüksekti diyebiliriz ama Almanya'ya gelince bütün işler bozuldu sokakta yürüyenler başımda sari saç görmedikleri için garip garip bakıyorlar azıcık yakışıklı olsam sıkıntı yok ama tipim onlarınki ne göre çok aşağıda kalıyor.

Belki farkı anlayabilirsiniz diye;
Beni de götür Almanya'ya.

Yüzün gayet doğal ve ergenlik dönemindeysen daha yeni gelişiyorsun. Yüz hatların tam oturmuş olmayabiliyor. Sen spor ve bakım yaparsan hiçbir sorunun kalmaz.

Benim dişlerimde problem vardı, gittim sadece gülmek için 17 bin lira verdim.

Çirkin değilsin sadece insanlardan korkuyorsun bana ne derler diye. Sadece öz güvenin yok insanlar sana bakarken umursama öz güvenin yükselir.

Deniyorum ama ona rağmen insanların yanından geçerken sebepsiz terliyorum.
Konuyu açarken bile acmasammı diye 5 kez düşündüm keşke olsaydı da şu anki fotoğrafımı atabilseydim :(

@Kyuasra bunun gibi bir şey çok eskiden bende vardı. Bir kıyafet giydiğimde saçıma bir şeyler yaptığımda dışarı çıkınca sanki herkes bana kötü bir şekilde bana bakıyormuş gibi gelirdi. Şimdi ne oldu derseniz aradan geçen o kadar zamanda büyüdüğüm için tipim oturdu ve düşüncelerim değişti. Artık kimin benim hakkımda ne düşündüğünü takmıyorum isteyen istediğini söylesin onlar dedi diye şuradan şuraya kılımı kıpırdatmam.

Geri
Yukarı