Çok feci bir şekilde kandırılıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Vanminut

Yoctopat
Zamanında kızlarsoruyor'da birkaç kızla tanışmıştım. Onlarla sanaldan yazışıyorduk birbirimizle. Sonra bir baktım bunların çelişkili cevap verdiklerini fark ettim. Bunları biraz sorguya çektim ve bunların troll olduklarını fark ettim ve sonrasında da hiçbir şey yazmadılar, ben yazmama rağmen. Sonra Technopat Sosyal ve Donanım Arşivi forum sitelerini gördüm. Bu ikisinin kızlarsoruyor sitesinden 10 kat daha güvenli ve mükemmel olduğunu gördüm. Ama gel gör ki bu ikisinde de kandırıldım. Ben bu iki sitede konu açtığımda da troller yazdığını fark ettim ama tabii ki de bunlarla özelden hiç yazışmadık. Sonra ben YouTube'da bir kanalın videosunun yorumuna kandırılmakla ilgili yorum yazdım upuzun. Sonra orada da yoruma cevap verenler oldu. Orada bir kız yazdı, Discord'un var mı, dedi. Ben de var dedim. Sonra onunla Discord'da 5 gün yazıştık. Muhabbet de çok iyi gidiyordu. Ama bu kişi bayağı bir profseyonel troll çıktı maalesef 😞 fotoğrafını atmıştı ve o fotonun da fake olduğunu sonradan anlamıştım, çünkü kendisi 19 yaşında olduğunu söylemişti ama fotodaki kız bayağı bir yetişkin gibi duruyordu. Şu an ben ona yazdım, yazmıyor bana. Bir de bunlara o kadar kendimle ilgili şeyler söyledim, hayatımla ilgili, yaptığım şeylerle ilgili, psikolojik sorunlarımla ilgili. Artık yeter bunlara cidden, şu an var ya o kadar çok sinirli ve üzgünüm ki anlatamam. Ulan bir adamakıllı arkadaşım yok anasını satayım 😣 herhalde dünyanın admini de var galiba, böyle şeylerle karşılaşmam imkansız çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı