İnanılmaz Bir Şekilde Mutsuzum Hem De Çok

99sosyapatahmet

Hectopat
İyi günler :( 13 yaşında bir bireyim. Ancak ve lakin çok mutsuzum. Bilmiyorum konumu kaldırır mısınız ama inanız çok mutsuzum hem de çoook. Hayatımı anlatıyorum umarım dalga geçen olmaz. 1 yıl önce iken üreme organımda(testis) bir kitle fark ettim. Doktora gittiğimizde ise basit bir su kistinin olduğu ve herhangi bir zararın olmadığı söylendi. Yazın ağustosta kanıma baktıkrdık bir şey var mı diye. D vitamini vb. şeyler eksik çıktı. O düzenlendi ama sonra? 7.sınıf başlarında gözlerimde siyah uçuşan noktalar oldu. Karıncalanma türü ismi "Visual Snow". Tedavisi yok. Ayrıca sol testisimde belli olmayan bir kist çıktı. Doktora gittik ultrasonda belli olmadı. Doktora gitmemiştik. Öylece kaldı. Sonra ise yazın gittik ultrason oldum. Gine çıkmadı. Ultrason olmadan önce başka bir doktor kontrol etti ve dediki epidim kistidir dedi. Annemgil ultarsonda bir şey çıkmadığı için göstermedi. Solda hala var ve onu düşünüyorum hala. Karnımın hemen altında acı duyuyorum 1 yıldır. Kendimi sıkınca vb. çok yorulunca. Gözlerim böyle, belli olmayan kist, belli olmayan acı. Ve çok duygusal biriyimdir ben. Hemen acırım. Okulda gelen geçen dalga geçiyor okul tam dalgalak böyle. Dalga geçen kişiler de hayatta cahil cahil konuşan kişiler. Kimse derdimi anlamıyor hem de kimse.

Bu yazdığını aynen anne babana göster. Özellikle şu okuldaki yarım akıllı bile diyemeyeceğimiz neredeyse Müslüman adamı şu adamların maymundan geldiğine inandıracak insanları kafana takma.

Son düzenleyen: Moderatör:
13 yaşındaki bi kimse için çok büyük sorunların varmış... (!)
Oysa senin yaşındaki bir kimsenin tam da gülüp, eylenip hayatın tadını çıkarması gerekti.

Bana kalırsa sen biraz fazla büyütmüşsün olayları...
Hastalık konusunda pek bir şey diyemem ancak önemli bir durum olsa, doktor amcalar zaten söylerdi, kısmen söylemişler ancak bu senin abartığın gibi gözükmüyor.

Benim senin yaşındaki çocuğum da, pek benzemese de hep şikayetçi idi; "yok kalbim, yok böbreğimde bi sorun var, yok kalbim ağrıyor, yok bilmem neremde sorun var deyip dert yanardı...
Çocuğumu bi kaç defa doktora götürdüm, en son dedektörü demesi; "önemli bir şey yok, ufak tefekler bu yaşlarda olabilir" dedi. Sunumunuz anda ise hiç bir sürünüp yok şükür.
İnşallah o sorun yaptığın hastalıkların da bir an evvel kaybolur.

Alay, dalga (TROLlük) konusuna gelirsek; asıl takmaman gereken konulardır bunlar...
Sana değer verene sen de değer ver, yok insanlıktan nasip almamışlara da hayvan muamelesi yaparsın olur biter.
"Çok da şeyimde" de git.

Teşekkür ederim içim gerçekten rahatladı. Siz de dediniz tam rahatladı(önemli bir şey olsa doktor derdi dediğiniz kısım). Bugünden itibaren hiçbirini artık takmıyorum. Sanırım mutluluğa kol açtım. Yarıyıl tatilinde göstereceğiz hepsini. Hedefim TEOG. Ve nedendir bilmiyorum ama kendimi Lara Croft olarak doğdurdum bugün. Yani kendimi Lara Croft olarak görüyorum. Yeni bedenim bu ve ben bu bedeni düzeltmek için sınavlarda her türlü. Artık çok mutlu oldummmm yaşasın hayat. Allah herkese mutlu son yapsın. Ama sanırım abartmışım. Benim yaşımda nice kötü hasta olan çocuklar var....

Çok depresan takılıyorsun kardeşim. Güya teselli etmeye çalışıyorum ama sanki neden öyle dedim diye bu sefer bana sitem ediyorsun gibi geldi.
Aynı hastalıktaki (Visual snow) bir kişi aynen şunu demiş: ''bende de var, göz doktoruma belirttim, alişmam gerektiğini ve zararsiz olduğunu söyledi ya''

Yeni konular

Geri
Yukarı