Çok feci bir şekilde kandırılıyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Önceden sanal arkadaş konusunda fikirilerim daha farklıydı, fakat şimdi öyle değil. İnternette tanıştığın bir insan normal hayatta olduğu gibi olmuyor. Yüz yüze konuştuğun insanı daha yakından tanıyorsun, ama internette karşındaki insan kim anlamıyorsun.

@Cliff_Burton konu trol değil de arkadaş fazla saf. Sanaldan ilişki yürümez, bunu bir türlü anlamak istemiyorsunuz. Umarım konu troldür, bir insanın nasıl bu kadar saf olabileceğine gerçekten anlam vermek istemiyorum. Gerçi, bizim insanımız kız görünce kendinden geçiyor. Varını yoğunu ortaya koyuyor.

@Cliff_Burton konu trol değil de arkadaş fazla saf. Sanaldan ilişki yürümez, bunu bir türlü anlamak istemiyorsunuz. Umarım konu troldür, bir insanın nasıl bu kadar saf olabileceğine gerçekten anlam vermek istemiyorum. Gerçi, bizim insanımız kız görünce kendinden geçiyor. Varını yoğunu ortaya koyuyor.

Bu kadar da saflık olmaz ki. YouTube yorumlardan tanıştığı bir insanla direkt samimi olur mu insan.

Önceden sanal arkadaş konusunda fikirilerim daha farklıydı, fakat şimdi öyle değil. İnternette tanıştığın bir insan normal hayatta olduğu gibi olmuyor. Yüz yüze konuştuğun insanı daha yakından tanıyorsun, ama internette karşındaki insan kim anlamıyorsun.
Gerçi normal hayatta da kötü insanlar çıkabilir, birazcık kader. Çok iyi sanal arkadaşlarında olabilir.

Sanalda arkadaşın olursa bile onunla iyi geçin çünkü hesaplarınızı biliyor artık bir süre sonra, eğer ters yaparsan seni kevgire çevirir internette. O yüzden konuşmak istemiyorsan bile alttan al yani böyle bir işe dahilsen tabii.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı