Çok güçsüzüm

Temiz 20 kilo kas kütlesi demedim 20 kilo alırdım diyorum kas olarak değil direkt kilo alımı. 5 6 kiloyu boyum kısa diye aldım zaten de, hocam o nasıl türkçe.

Temiz 20 kilo kas kütlesi demedim 20 kilo alırdım diyorum kas olarak değil direkt kilo alımı. 5 6 kiloyu boyum kısa diye aldım zaten de, hocam o nasıl türkçe.
Allah Allah hiç mi bakmamışım, harbiden o nasıl Türkçe

Yaşım tutmuyor.
Gym yaşı mi var iyi misin dostum yav. Bunun dışı 10 kg alırsan 5 kilo da yapabilirsin demir alırsan.

Boş bir insan lafa gerek yok dostum.

Ayda 20 kilo sağlıklı alman imkansız milyoner olsan bile de Avrupa'da bile 100 bin kazanan yok.

Bilek güreşi çok farklı bir olay sınıfımda bilek güreşinde kaybeden hep benim. Ama aralarında en kaslı'da benim en babası, 30 şınav 10 barfiks çekiyor ben 100 şınav 50 barfiks rahat yapıyorum her şey bilek güreşi değil yani.

50 barfiks rahat mı yapıyorsun ideal salla dostum 50 barfiks yapsan adamı havaya firlatirsin yenilmeyi bırak.

Haaaaa anladım genelde tek sefer yapılanı söyledikleri için dedim bu adam tekte 50 çekiyor olsa Technopat değil yarışmalarda görürdük diye.

Aynen hocam tekte 50'yi millet zor yapıyor ya ben görmedim tekte 50 barfiks çeken. Şinav ve mekik 50 tamam da barfiks zor ben yapamam şahsen.

Aynen hocam tekte 50'yi millet zor yapıyor ya ben görmedim tekte 50 barfiks çeken. Şinav ve mekik 50 tamam da barfiks zor ben yapamam şahsen.
Sınavda bile kütle koysan cekemezsin 50 yi zayıf olman lazım.

Bu arada barfiks ve dips bari alması en mantıklısı en iyi orda gelişir bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…