Çok isteyip aldıktan sonra hayal kırıklığına uğratan oyun oldu mu?

Normalde videolarını izlediğimde güzel gelmişti ama kendim deneyince hiç yapamadım bir de zombi teması yüzünden 4 saat civarı oynadıktan sonra bana sıkıcı gelmişti.

Köşede dursun arkadaşlarından birisi alırsa CO-OP çok zevkli bir oyun parkur mekanikleri de oynadıkça alışıyorsun yavaş yavaş öğretiyor oyun sana sıkılırsan oynicak oyun yok diye bakabilirsin öneririm.

Aldığım değil de oynadığım oldu ücretsiz,o da yıllarımı bana zindan haline getiren LoL idi,o kadar kalitesiz bir oyunmuş ki onu anladım,oynamayın oynattırmayın.

Köşede dursun arkadaşlarından birisi alırsa CO-OP çok zevkli bir oyun parkur mekanikleri de oynadıkça alışıyorsun yavaş yavaş öğretiyor oyun sana sıkılırsan oynicak oyun yok diye bakabilirsin öneririm.

Zaten 1 tane arkadaşım var oyun oynayan o da hep CS:GO tarzı oyunlar oynuyor oyunu geçen yaz laptopdan oynamıştım bir de Muğla'da yaz sacağında hiç oynanmıyordu aslında oyunu oynayamamamın bir sürü etkeni var sene sonu pc toplayacağım o zaman belki oynarım

Çok... En son Star Wars Jedi: Fallen Order bana o hissi yaşattı. Platform oyunu oynamak istesem gider Mario oynarım, niye bu oyuna 400 TL vereyim? Pişman oldum aldığıma, istediğim şeylerin çoğunu bulamadım oyunda.

Geçmişte Fallout 4 de yapacağınız işe edeyim dediğim oyunlardan oldu. Güzelim Fallout evreninin RPG ve diyalog öğeleri gitmiş, yerine 2-3 seçenekli ve devamı olmayan hatta çoğu zaman etkisi de olmayan diyalog sistemi gelmişti.

Ace Combat 7 de son hayal kırıklıklarımdan oldu. Menü ve görev sistemi çok kötü, bir türlü hikaye ve görevlerin içine kendimi dahil edemedim. Yoksa mekanikler olarak arcade sevenler için kötü değildi.

Mafia 3 için zaten bir şey demeye gerek yok. 2. oyun da aslında ilk oyunun ardından çok iyi denecek durumda değildi ama hikaye ve karakterlerden dolayı 3-4 defa bitirtiyordu kendini zamanla. Bu oyunun 3. saatinden sonra çekilecek tarafı kalmıyor.

Middle Earth: Shadow of War... Ungoliant kızı örümcek Shelob'u taş gibi esmer kadın ve Sauron'un manitası yapan yazarın parmakları kırılsın. Ayrıca Celebrimbor'un tek yüzüğü ele geçirip Sauron'a karşı savaşmış olması gibi bir saçmalık kimin aklına geldiyse o da migren olsun. (En kötü beddua bu oldu sanırım) :D

Son düzenleme:
Shadow Warrior 2, çok saçma geldi bana. Keşke almadan önce 5-6 defa daha düşünseymişim dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı