GTA 5 oynama hayali kurarken hayal kırıklığına uğramak

Arkadaşlar bende denemek için GTA 5 korsan indirmiştim sonra sildim o ayrı konu ama çalışmıştı :) FitGirl ama kurulum SSD var 52 dakika sürmüştü.

Selamünaleyküm. Daha 2 hafta önce bilgisayara format atmıştım. Hep bilgisayarımda GTA 5 oynamanın hayalini kuruyordum. YouTube'dan oynayanların videolarını izliyordum. Dedim bende indirip oynayayım. Büyük bir hevesle indirmeye başladım. 3 gündür GTA 5 dosyalarını part, part indiriyordum. Toplam 10 part. Bunun 7 partını indirmiştim ( 28 GB ) son 3 part kalmıştı onları da indirecektim. Lanet olası OneDrive yüzünden bütün her şey alt üst oldu. Kullanıcılar bölümünden işe yaramaz diye OneDrive kısayolunu sildim. Meğer bütün önemli dosyalarım her şey silindi çok büyük hayal kırıklığına uğradım. 3 gündür bilgisayara ellemedim internet yavaşlamasın daha hızlı insin diye sadece GTA 5 dosyalarının inmesini bekledim. O derece zaten internetim aşırı yavaştı internette takılmaya kıyamıyordum OneDrive yüzünden 28 GB çöpe gitti. Tek GTA 5 dosyaları gitse neyse, bütün dosyalarım arşivlediğim müzikler, fotoğraflar, videolarım silindi. Moralim çok bozuk. Sistem geri yükleme yaptım dosyaları geri alırım diye sistem geri yükleme bilgisayarın içine daha da etti dosyaları bozdu. Şimdi tekrar format atmak zorundayım. İşin yoksa gel de şimdi tekrar format at. Tekrar GTA 5 indir. Bütün aksilikler beni buluyor.

Geçmiş olsun kardeşim bende Epic Games bedava verdiğinde indirememiştim kampanya bittiğinde haberim oldu.
Hocam o 60 GB küsur falandı. Benim indirdiğim sıkıştırılmış 36 GB.

Yine aynı hesaba gelecektiki.

Ama haksız mıyım? İnsanlar para veriyor adam beleşe indirmeye çalışıyor.
Bilemiyorum, bu yönde insanların tercihleri çok farklı. Kimilerine göre normal, kimilerine göre etik değil. Bana sorarsanız benim pek tercihim değildir, korsanın da getirdiği sorunlar var elbet. Kar-zarar hesabı yapmak lazım. Fakat GTA 5 için korsan indirmeye gerek yok bence. İnternetten 10 TL civarına satılan GTA 5'li hesaplar mevcut.

Geri
Yukarı