Çok kaliteli bot markası önerisi

Ne için kullanacaksınız botu? Şahsen herhangi bir amaç belirtmediğiniz için ben Harley Davidson derdim.

Karda kışta yürümek için sadece, sıcak tutsun yeterli bir de. Herhangi bir açılma, patlama, su alma olmaması gerekiyor, dış yüzeyi sağlam olmalı ufak darbelerde çizik istemiyorum. Mümkünse tabanının karda kaymaması gerekiyor. (Buzda demiyorum bazı botların maşallahı var karın üstünde kayıyor)

Kimse CAT yazmamış. 4-5 yıldır kullanıyorum hiçbir sorun çıkmadı. Çok memnunum.
Ben kullanmıştım, bulunduğum yerde kar 1.5-2 metreyi bulduğu için üstüm ıslanıyordu ve üstümden akan sular bazen botun içine akıyordu. Ayrıca sarı renk bir süre sonra kararır gibi oluyor.

Onun dışında hafif botlar ve karda yürümek için ideal botlar.

Teşekkür ederim herkese marka önerileri için. Öncelikle Harley Davidson'u deneyeceğim eğer ağır gelmezse alacağım. Ağır gelirse The North Face, CAT olarak değerlendireceğim.

Harley Davidson'un tasarımlarını gerçekten çok başarılı buldum umarım ağır gelmez.

Ben kullanmıştım, bulunduğum yerde kar 1.5-2 metreyi bulduğu için üstüm ıslanıyordu ve üstümden akan sular bazen botun içine akıyordu. Ayrıca sarı renk bir süre sonra kararır gibi oluyor.

Onun dışında hafif botlar ve karda yürümek için ideal botlar.
Renk konusunda bir problem yaşamadım, 1.5 2 metre karda normal o kadarı :D.

Valla orta bütçeli bir marka Forelliyi öneririm. Ama Forelli markasından iyileri vardır bütçe belirtmemişsiniz zaten. 5-6 yıldır Forelli marka botumu giyiyorum, ama dün yan tarafı yırtıldı ömrünü doldurmuş. Hayatımda bugüne kadar kullandığım en uzun ayakkabıydı.

Yeni konular

Geri
Yukarı