Çok kaliteli bot markası önerisi

Harley Davidson'un tasarımlarını gerçekten çok başarılı buldum umarım ağır gelmez.

Ben öncelerinde lumberjack gibi hafif botlar kullandığımdan ağır gelmişti ilk baş ama sonradan alıştım abartılacak kadar ağır değil tabii :). Hangi markayı alırsanız alın hayırlı olsun şimdiden hocam, ayakkabı-bot seçimi önemli cidden, özellikle soğuk havalarda :)

Harley botun ağır olduğu doğrudur. Ben Bir kaç ay bot giydikten sonra spor ayakkabıya geçince ayağımda ayakkabı yok gibi hissediyorum çok güzel bi histir :D. Tavsiyene gelicek olursak Harley de kesinlikle açılma yırtılma patlama gibi bi söz konusu olmaz çok sağlamdır kendileri. Paran varsa tabiikide Cat almamanı tavsiye ediyorum. Cat haricinde Columbia'da alma. Harley, THE NORTH FACE, SALOMON, en iyi tercihtir. https://www.hepsiburada.com/salomon...kar-botu-l40472700-p-HBV00000O6YS2?magaza=SPX Bunu alın everest dağına çıkın.

Harley botun ağır olduğu doğrudur. Ben birkaç ay bot giydikten sonra spor ayakkabıya geçince ayağımda ayakkabı yok gibi hissediyorum çok güzel bir histir :D. Tavsiyene gelecek olursak harley de kesinlikle açılma yırtılma patlama gibi bir söz konusu olmaz çok sağlamdır kendileri. Paran varsa tabiikide CAT almamanı tavsiye ediyorum. CAT haricinde Columbia'da alma. Harley, the north face, salomon, en iyi tercihtir. https://www.hepsiburada.com/salomon...kar-botu-l40472700-p-HBV00000O6YS2?magaza=SPX bunu alın Everest dağına çıkın.

Solomon'a da bakacağım teşekkür ederim. :) CAT bakmıyorum o halde.

Harley Davidson'a ağır diyorlar, yürümede zorluk çekersin falan demişler. Doğru mu, o kadar ağır mı?
Bu konu ciddi bir konu, ben dalga geçmiyorum şu anda.
Harley kullanıyorum, aşırı ağır yürüme mesafen max 2000 adım. Ondan sonrası zulüm. Tabanı çok sert, farklı iç tabanlıklar da kullansam ayaklarım her seferinde yine rahatsız oldular. Karlı ve buzlu havalarda kızaktan farksız. Ama 1 damla su geçirmiyor, gözümde tek artısı bu. Araba sürerken de aşırı zorluk çıkarıyor bilgin olsun.

Harley kullanıyorum, aşırı ağır yürüme mesafen max 2000 adım. Ondan sonrası zulüm. Tabanı çok sert, farklı iç tabanlıklar da kullansam ayaklarım her seferinde yine rahatsız oldular. Karlı ve buzlu havalarda kızaktan farksız. Ama 1 damla su geçirmiyor, gözümde tek artısı bu. Araba sürerken de aşırı zorluk çıkarıyor bilgin olsun.
Aslında araba konusuna fazla takılmamamız gerek çünkü Harley botu daha çok motorcular için yapılmış bir bot. Kızak olayına çok katılmıyorum. Evet gerçekten uzun süre durunca ayaklar rahatsız olmaya başlıyor.

Geri
Yukarı