Çok kötü karnım ağrıyor

Geçmiş olsun,

Apandis demişsiniz, onu geçirdim ben midenizde bişe kalmayıncaya kadar kusuyorsunuz. Ve sonra yine kusmaya çalışıyorsunuz. Mide asidi dahil. Tüm boğazınızdan asit geçiyor ve emin olun o acıya dayanabilecek erkek bilmiyorum ve o şekilde kıvranırsanız tüm ilçe sizi duyar.

Biraz gaz sıkışmıştır muhtemelen bağırsaklarda. Sıcak tutmak iyi gelir.

Ama hastaneye gitmek en garanti çözüm olur. Gidemem demenize rağmen ısrar ile gitmenizi öneriyorum.

Sıcak su torbasını doldur ve ılık maden suyu iç(soda değil). Geçecektir diye umuyorum, sen bize lazımsın hocam. Daha Asansör Simülatör'ü yapacaksın alpha tester olacağım daha bunun kapalı betası açık betası erken erişimi 1.0 güncellemesi var :).

İlginç peki devamlı bir ağrımı var karnın da?
Evet.

Arkadaşlar ağrıdan diğerlere cevap veremiyorum kusura bakmayın
Ütü ile bir bezi biraz ısıtıp belinize bağlayın. Biraz rahatlarsınız.
Geçmedi hocam.
Daha önceden alışık olmadığınız bir yiyecek veya içecek tüketiniz mi?
Hayır hocam.
annemler hep yapardı evde tarhana varsa tarhana yakısı yapıp bir poşet ile karna bastırın iyi geliyor
Yok hocam hiç yapmadık.
Geçmiş olsun, üşütmüş olmayasınız.
Bilemedim hocam.
Geçmiş olsun,

Apandis demişsiniz, onu geçirdim ben midenizde bişe kalmayıncaya kadar kusuyorsunuz. Ve sonra yine kusmaya çalışıyorsunuz. Mide asidi dahil. Tüm boğazınızdan asit geçiyor ve emin olun o acıya dayanabilecek erkek bilmiyorum ve o şekilde kıvranırsanız tüm ilçe sizi duyar.

Biraz gaz sıkışmıştır muhtemelen bağırsaklarda. Sıcak tutmak iyi gelir.

Ama hastaneye gitmek en garanti çözüm olur. Gidemem demenize rağmen ısrar ile gitmenizi öneriyorum.
Tamam hocam.
Bol bol yoğurt ye. Üstüne su iç. %50 ihtimal tuvaletin gelir.
Hocam gelince bir şey olmuyor ki :( :)
Sıcak su torbasını doldur ve ılık maden suyu iç(soda değil). Geçecektir diye umuyorum, sen bize lazımsın hocam. Daha Asansör Simülatör'ü yapacaksın alpha tester olacağım daha bunun kapalı betası açık betası erken erişimi 1.0 güncellemesi var :).
Olmadı hocam. Ben içtim, geçirmedi. :(

Son düzenleme:
Hocam konuyu hortlatıyorum da nasıl geçti ve şu an nasılsınız?
Hocam ağrıyla başa çıkmanın yolunu bulmuştum. Ancak son birkaç gündür (ortalama 2 hafta) her gün ağrıyla uyanıp ağrıyla uyuyorum ve artık hiçbir şekilde geçmiyor. Bugüne kadar bütün çözümleri denedim, internette yazanların da bir çoğunu denedim ama sonuçsuz. Üstüne ağrı aniden giriyor ve sağ akciğerimin altına da bir acı sokuyor. Evet, ağrı değil acı. Halen çekiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı