Çok kötüyüm

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya yalan hepsi paraya ulaşmak şans, bunca insan açlık sınırında yaşıyorken ne parası ne kazanması ? Üstüne çirkin ve yalnızsan zaten hayatın bitmiştir.

Hayatın bitip bitmediğine sen mi karar veriyorsun dostum? Şans diye bir şey yok, çalışan eninde sonunda istediği yere varıyor bu hayatta.

Bugün çok fazla dediğimin tersini yaptım ama hadi bugünlük kendime kıyak geçiyorum.

Mücadele etmek çerçevesi altında neler yaptın?
Kendimi her yönden geliştirdim/geliştirmeye çalıştım. Görünüş, genel kültür vb. Ama olmuyor.

Hayatın bitip bitmediğine sen mi karar veriyorsun dostum? Şans diye bir şey yok, çalışan eninde sonunda istediği yere varıyor bu hayatta.
Evet biz karar veriyoruz çünkü önümüzü göremiyoruz. Doğruya doğru denir. (Alternatif versiyonunu yazacaktım da anladın sen. :D)
O şans denilen şeye doğuştan yada genç yaşta sahip olmak lazım, 50 sinden sonra dünyayı bana versen ne olur ?

Kendimi her yönden geliştirdim/geliştirmeye çalıştım. Görünüş, genel kültür vb. Ama olmuyor.
Detay verebilirsiniz.
Evet biz karar veriyoruz çünkü önümüzü göremiyoruz. Doğruya doğru denir. (Alternatif versiyonunu yazacaktım da anladın sen. :D)
O şans denilen şeye doğuştan yada genç yaşta sahip olmak lazım, 50 sinden sonra dünyayı bana versen ne olur ?
Bence hayatım pek kötü sayılmaz. Sizden farkım ne olabilir?

Yaşlılığını bir kamu huzurevinde geçirmekle boğaz manzaralı villanda kahveni yudumlamanın aynı şey olduğunu düşünüyorsan kahkahalara boğucu bir gözlem yeteneğine sahipsin dostum.

Detay verebilirsiniz.
Spora başladım, parasızlıktan bırakmak zorunda kaldım. Bir kaç kıyafet aldım, daha fazlasına param yetmedi. Hala 6-7 yıllık kıyafetler giyiyorum. Saç modelimi değiştirdim, Suriyeli dediler. Tarih, bilim, gündem vb. ilgilendim. İngilizcem de iyi. Ortamda bunları konuşsam bile sadece erkekler dinliyor. Normal tipte başka bir erkek bunları konuşsa en az 1 kız ilgili oluyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı