Çok mutsuzum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

OnlyKayn

Attopat
Daha fazla  
Dostlarım selamlar. Evet bu benim forumdaki ilk konum :D. Lütfen her satırını dikkatlice okuyun. Sadece biraz dertlerimi paylaşmak istiyorum sizinle. Arkadaşlar ben geçen sene biraz biriktirdiğim bir miktar param vardı tabii o zaman her şey bu kadar pahalı değildi. 650 TL'ye 1 yıllık spor salonuna kayıt oldum bu senenin eylül ayında bitiyor. Çok kiloluyum. Yaşım 17 daha doğrusu 17'ye girmek üzereyim 100 kiloyum. Boyum 180 çok belli etmesem de kilom var ve bu durum beni çok üzüyor ayrıca diyet de pek yaptığım söylenemez spora bugün başladım ve hayatımda bir şeyler değiştirmek istiyorum. Yarından itibaren 3 ay içerisinde komple TYT'yi bitirmeye çalışacağım. Çok sevdiğim birisi var ki 2 yıldır platonik deniyor galiba :D. Sanırım ben aşığım yani bahsettim kız o kadar güzel ki(gerçi herkesin sevidiği kişi ona göre yakışıklı veya güzeldir).9.sınıfım yarım 10.sınfıım da yarım yamalak olduğu için bu beni strese sokuyor çünkü ailemden bana herhangi bir servet kalmayacak maalesef. Sadece şu anda LoL oynayan bir yıkığım.
Dostlarım ayrıca benim kıyafetlerimin çoğu yırtık veya yamalı. 2 senedir aynı kıyafetleri giyiyorum. Bugün annem 100 TL verdi git bir şort aldı diye de abi en ucuz şort LC Waikiki de biliyorsunuz LC kaliteli bir marka değil 110 TL. Ya arkadaşlar bu nedir böyle bir bluz olmuş en az 70 TL artık yemin ediyorum. 2.el kıyafet almaya başlayacağız geçtim bilgisayarı falan. Sadece sizinle dertlerimi paylaşmak istedim. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim.

Dostlarım selamlar. Evet bu benim forumdaki ilk konum :D. Lütfen her satırını dikkatlice okuyun. Sadece biraz dertlerimi paylaşmak istiyorum sizinle. Arkadaşlar ben geçen sene biraz biriktirdiğim bir miktar param vardı tabii o zaman her şey bu kadar pahalı değildi. 650 TL'ye 1 yıllık spor salonuna kayıt oldum bu senenin eylül ayında bitiyor. Çok kiloluyum. Yaşım 17 daha doğrusu 17'ye girmek üzereyim 100 kiloyum. Boyum 180 çok belli etmesem de kilom var ve bu durum beni çok üzüyor ayrıca diyet de pek yaptığım söylenemez spora bugün başladım ve hayatımda bir şeyler değiştirmek istiyorum. Yarından itibaren 3 ay içerisinde komple TYT'yi bitirmeye çalışacağım. Çok sevdiğim birisi var ki 2 yıldır platonik deniyor galiba :D. Sanırım ben aşığım yani bahsettim kız o kadar güzel ki(gerçi herkesin sevidiği kişi ona göre yakışıklı veya güzeldir).9.sınıfım yarım 10.sınfıım da yarım yamalak olduğu için bu beni strese sokuyor çünkü ailemden bana herhangi bir servet kalmayacak maalesef. Sadece şu anda LoL oynayan bir yıkığım.
Dostlarım ayrıca benim kıyafetlerimin çoğu yırtık veya yamalı. 2 senedir aynı kıyafetleri giyiyorum. Bugün annem 100 TL verdi git bir şort aldı diye de abi en ucuz şort LC Waikiki de biliyorsunuz lc kaliteli bir marka değil 110 TL. Ya arkadaşlar bu nedir böyle bir bluz olmuş en az 70 TL artık yemin ediyorum. 2.el kıyafet almaya başlayacağız geçtim bilgisayarı falan. Sadece sizinle dertlerimi paylaşmak istedim. Okuduğunuz için çok teşekkür ederim.

Dostum her şeyin bir çözümü var sadece sabret.
Bir plan oluşturmanı istiyorum.

Dostum şunu unutma,
Bir daha asla 17 yaşında olmayacaksın. Annen, babanda bu yaşlarda olmayacak. O yüzden hayatının her anını mutlu yaşamaya bak. Bundan 20 yıl sonra geriye dönüp baktığında sadece güzel şeyleri hatırlayacaksın.

LoL oynamak yerine bir işte çalışarak para kazanmayı denediniz mi?

Kim beni niye alsın ki kankam ayrıca çalışırsam ders çalışamam falan filan.
Bahanelere bak. LoL oynarken ders mi çalışıyorsun? Kim seni niye alsın diye bir şey yok ülkeye amelede lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı