Çok oynadığınız, ilk ve en iyi oyun nedir?

İlk oyunu hatırlamıyorum o zamanlar PS2'de oynamıştım 5 yaşımda falandım, yanlış hatırlamıyorsam WWE idi fakat hangisi olduğunu hatırlamıyorum. En iyi konusunda ise bir tane oyuna oynadığım en iyi oyun diyemem bir çok oyun var TLOU, Uncharted 3, RDR2 ve DOOM Eternal gibi bir çok oyun olabilir. En çok oynadığım ise CS:GO 2000 saatin üstünde.

İlk: Team Fortress 2 idi yanlış hatırlamıyorsam.
En çok: Rainbow Six: Siege (4K saat)
En sevdiğim: Şu aralar Dead by Daylight'a sardım. En sevdiğim oyun yok sanırsam. Önüme ne gelirse oynarım.

Witcher 3'ü çok seviyorsunuz sanırım. Bende bugün oynamaya başladım oyun hakkındaki yorumlarınız nedir?
Witcher 3 benim için bir oyundan fazlası yani şöyle demek istiyorum oyunu o kadar ezberledim ki artık karakterlerle birlikte diyalogları eş zamanlı söyleyebiliyorum nereden ne çıkacağını artık bilebiliyorum kolaylıkla hatta bir zamanlar bitirip, hemen yeniden başlıyordum 19 Mayıs 2015 yani çıkış tarihinden önce pre-order yaptım oyunu aldım o günden bugüne dek bir aksilik çıkmazsa hergün oynarım yani hergün elbette saatlerce oynamıyorum ama en azından birkaç ekran görüntüsü almak için oynuyorum ismini söylemek istemediğim kendi çapımda bir kanalım var ekran kartımı satmadan öncesine kadar videolar yayınlıyordum tabii şimdilerde ekran kartı bulmaya çalışıyorum vs. ayrıca şunu da diyim Witcher 3'ü hem Steam'den hemde GOG'dan almıştım Steam'den 2 kez aldım ayrı hesaplarda GOG'dan ise birkez aldım :)

Yeni konular

Geri
Yukarı