Çok oynadığınız, ilk ve en iyi oyun nedir?

İlk: İsmini hatırlamıyorum ama ismini bulduğum gün kıyamet günüdür. Eski bir Star Wars oyunu. Takımınızda siz dahil 4 Trooper var. Siz lidersiniz. Kırmızı yeşil sarı askerler var siz mavisiniz. Oyun dar bir vadide başlıyor. İlk bölgede patlayan bomba fırlatan bir mekanik mancınık var. Bu bilgi ile bulamazsınız muhtemelen, ama bu oyunun benim için çok özel bir yanı vardı. Abimin bilgisayarında oynardım.
En çok: Minecraft tahmini 3 4 bin saatim vardır. 7 yıldır oynuyorum.
En iyi: Warframe.

İlk kez Most Wanted 2005 oynamıştım. En çok CS:GO oynadım, ama bu aralar en iyi olduğunu düşündüğüm oyun ise Oxygen Not Included.

Witcher 3 benim için bir oyundan fazlası yani şöyle demek istiyorum oyunu o kadar ezberledim ki artık karakterlerle birlikte diyalogları eş zamanlı söyleyebiliyorum nereden ne çıkacağını artık bilebiliyorum kolaylıkla hatta bir zamanlar bitirip, hemen yeniden başlıyordum 19 Mayıs 2015 yani çıkış tarihinden önce pre-order yaptım oyunu aldım o günden bugüne dek bir aksilik çıkmazsa hergün oynarım yani hergün elbette saatlerce oynamıyorum ama en azından birkaç ekran görüntüsü almak için oynuyorum ismini söylemek istemediğim kendi çapımda bir kanalım var ekran kartımı satmadan öncesine kadar videolar yayınlıyordum tabii şimdilerde ekran kartı bulmaya çalışıyorum vs. ayrıca şunu da diyim Witcher 3'ü hem Steam'den hemde GOG'dan almıştım Steam'den 2 kez aldım ayrı hesaplarda GOG'dan ise birkez aldım :)
Eğer forumda discord vermek yasak değil ise iletişime geçmek isterim.

Yeni konular

Geri
Yukarı