Çok pahalı olmayacak şekilde oyun kulaklığı önerisi

Öneri olarak kullanmadan bir şey söyleyemem ama dün stokalara girince "Monster Pusat Gaming Headset Lite" siparişi verdim. Sanal 7.1 den'se Stereo kulaklık istiyordum. Bir göz atabilirsin fiyatının iyi olduğunu düşünüyorum (179 TL) ve şu ana kadar Monster ürünlerinden herhangi bir sıkıntı yaşamadım.

Öneri olarak kullanmadan bir şey söyleyemem ama dün stokalara girince "Monster Pusat Gaming Headset Lite" siparişi verdim. Sanal 7.1 den'se Stereo kulaklık istiyordum. Bir göz atabilirsin fiyatının iyi olduğunu düşünüyorum (179 TL) ve şu ana kadar Monster ürünlerinden herhangi bir sıkıntı yaşamadım.
Hocam şu anda kullanıyormusunuz ?

Hocam şu anda kullanıyormusunuz ?
Kusura bakmayın sorunuzu yeni gördüm. Kulaklık geleli yaklaşık 2 hafta oldu ve şu ana kadar hem rahatlık açısından hemde mikrofon ve ses kalitesi açısından çok memnun olduğumu söyleyebilirim Allah bozmasın :) Ben fps türü oynayan birisi değilim o konu üzerinden çok yorum yapamayacağım rahatlık ve arkadaşlarımla discord iletişimi benim için en önemli kriterlerdi iyiki de tercih etmişim diyorum. Monster yine yanıltmadı, ürünleri kaliteli ve her zaman ürünlerinin arkasında duran bir firma.

Yeni konular

Geri
Yukarı