Çok Paranız Olsa Ne Yapardınız?

Yeni bir bilgisayar şirketi açardım, süper hızlı bilgisayarlar çıkarırdım, ülkemize 1000 mbps download, 1000 mbps upload hızlı bir internet getirirdim.
Kendime ise son model oyun bilgisayarı alır ve Ark, CS:GO, Gta 5, Far Cry gibi oyunlar satın alır ve oynardım.
Yeni dünya düzeni diye bir örgüt kurardım. (Aklınıza illuminati gelmesin)
Özellikleri:
Tek bir din,
ırkçılığın kalkması üzerine ve
paranın tamamen ortadan kalkması üzerine bir örgüt kurardım.

Sanırım ilk yapacağım şe Rockstar Games'i satın almak olurdu, geleceğe yatırım olması açısından sonuçta bu para elbet bir gün bitecek. Bir restoran, otel, petrol ve gayrimenkul şirketi açardım. Geriye kalan para ile dünya turuna çıkardım hayatımın tadını çıkarırdım. Evimde oyun odası, sinema salonu, kendi bilgisayarımın olduğu oda haricinde 10 tane bilgisayarın olduğu bir odam olurdu, jakuzi (umarım doğru yazmışımdır), sauna olurdu. Araba olarakta bir SUV, bir aile arabası bir de spor bir otomobil.
Umarım bütçeyi aşmamışımdır. Gerçi çok birşey de istemedim ama neyse [emoji23]

Uzuncana bir metin hazırlamıştım ama onun ne bileyim şato inşa ettirmek gibi hemen olacağını sanmıyorum. Evrensel boyutta hayaller onlar.
O yüzden. Bir sürü teleskop radyo teleskobu alırdım.
Orion Skyquest XX16g,
Celestron CGE Pro 1400 HD,
Çok kaliteli teleskop aksesuarları.
Süper bilgisayarlar vs.

İlk önce Yapay zekaya yatırım yapardım. Sonra da kendime bir malikane alırdım. Sonra figürlerim için bir figür odası yaptırırdım. Anime ile ilgili alabileceğim herşeyi alıp içine doldururdum. Ayyyyy ne kadar tatlı olurdu hayal etmesi bile çok güzel :X3::X3:

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı