Paranız olsa ne yapardınız?

Param olsaydı sadece ailemi alıp yurt dışında hepimize yeni bir hayat kurardım. Anama babama yeni bir telefon ve istedikleri her şey, abime ve kendime sistem dizip istediğim şeyi yapardım. Stüdyo kurup müzik ve şarkı yapardım, ucuz fiyata kayıt yaptırdım. Fotoğraf makinesi alıp fotoğrafçılık yapardım, boya ve tablo alıp portre resim çizerdim. Mekanik elektronik bir şeyler yapardım, FNAF'taki robotların mekanizmaları gibi. Paranız olsa siz ne yapardınız?

Güzel bir kodlama uzmanı bulup kodlamayı en ufak detayına kadar öğrenirdim. Sonra parayı biriktirir şirketler için site tasarlayıp oradan da para kazanırdım. Sonra klasik bir ev alıp huzurlu bir şekilde yaşardım. (kova listem var hepsini buraya yazmıyorum :D)

iPhone 15 ısınıyor da ondan. Sorunları var. Parnak izi de bırakıyor.

Hocam üstelik drop testleri sayesinde artık hiç güvenmiyorum.

Neden 4090 değil?

Geçen birisi için üst düzey sistem için en düşük RTX 4080 gerekiyor önerisi yazdım.
Dedim ki sonra lan ben ROG Serisi bir ekran kartı almadım.
Heveslendim o an ve RTX 4080 alacağım yakın zamanda.
i5 13600KF nisandan beri kullanıyorum.

Ne kadar para olduğuna göre değişir. Ama ilk işim kendime güzel bir motor ve kask almak olur ondan sonra o motorla villalar gezer ve beğendiğimi alırım falan.

Hocam üstelik drop testleri sayesinde artık hiç güvenmiyorum.

Geçen birisi için üst düzey sistem için en düşük RTX 4080 gerekiyor önerisi yazdım.
Dedim ki sonra lan ben ROG Serisi bir ekran kartı almadım.
Heveslendim o an ve RTX 4080 alacağım yakın zamanda.
i5 13600KF nisandan beri kullanıyorum.
Rog 4080 bence gereksiz pahalı.

Geri
Yukarı