Paranız olsa ne yapardınız?

ncl

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
MSI H55M-E23 Mainboard
i3 550 3.20GHz
2x 2GB DDR3 RAM
AMD Radeon 5570 2GB
WD Green 240GB Sata SSD
Windows 10 21H2 Ognitorenks Edition
Meslek
Muzik Produktoru & Grafik Tasarim ve Video Editoru
Param olsaydı sadece ailemi alıp yurt dışında hepimize yeni bir hayat kurardım. Anama babama yeni bir telefon ve istedikleri her şey, abime ve kendime sistem dizip istediğim şeyi yapardım. Stüdyo kurup müzik ve şarkı yapardım, ucuz fiyata kayıt yaptırdım. Fotoğraf makinesi alıp fotoğrafçılık yapardım, boya ve tablo alıp portre resim çizerdim. Mekanik elektronik bir şeyler yapardım, FNAF'taki robotların mekanizmaları gibi. Paranız olsa siz ne yapardınız?

1695856138495.png

Böyle bir ev alır ve arkada tarım ve canlı hayvan çiftiliği kurar, ahır ve at alır oralarda çalışacak işçi alır, hızlı da bir internet bağlatır ve geniş ailemle beraber sağlıklı besin ile yaşardım. Lüks araba, yat, kat, altın, elmas veya playboy tarzı bir yaşam değil. Hayalim bu :( ama gerçekler eğer şanslıysam en iyi ihtimal norveç (ki bu da harika bir ihtimal :D )

Bazı ülkeleri gezerim. havası temiz güzel bir yerde orta karar bahçeli bir müstakil ev inşa ettiririm kendi zevkime göre. Geri kalan parayla da yatırım, ticaret felan yaparım.

ASUS ROG STRIX 4080 16 GB.
iPhone 14 Pro Max.
Sınırsız Fıtness Paketi.
Ve gezmediğim yurtdışındaki en güzel ülkeleri gezerdim.

Geri
Yukarı