Çok stresliyim

Glade

Hectopat
Makaleler
10
Daha fazla  
Meslek
FIFA 14 :)
Hocalarım çok ödev verdiği için çok stresliyim, birçok kez başıma geldi ve çok unutkanım, stresten ağlıyorum.

Kitaptan deneme olacağız ama o kitabı okuyamadım, sorun şu ki deneme yarın, kitap 200 sayfa patlayacak kafam, camdan aşağı atlamak istiyorum, başım ağrıyor, kafam zongluyor, içimi dökemiyorum, aile fertlerim çok sert ve stres üstüne strese koyuyorlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocalarım çok ödev verdiği için çok stresliyim, birçok kez başıma geldi ve çok unutkanım, stresten ağlıyorum.

Kitaptan deneme olacağız ama o kitabı okuyamadım, sorun şu ki deneme yarın, kitap 200 sayfa patlayacak kafam, camdan aşağı atlamak istiyorum, başım ağrıyor, kafam zongluyor, içimi dökemiyorum, aile fertlerim çok sert ve stres üstüne strese koyuyorlar.

Kaçıncı sınıfsın?

Hocam öncelikle sakin olun besmele çekip oturun işler dağ gibi görünse, de emek verince bitmesi kolay olur👍 aile fertlerin sert ise onların huyuna gidin.

Sakin ol, değiştirebileceğin tek şey not alma alışkanlığı ve stres yönetimi. Olan oldu, yarın sınavın var. O zaman çalışabildiğin yere kadar çalış. Kahve al, dışarıda biraz yürü, balkona çık ve dediklerimi yap, ve unutma. İsteyen ve çabalayan herkes başarılı olabilir. 😉

Türkiye'nin bir gerçeği.. yumurta kapıya dayanınca akıllara geliyor hep.. Tavsiyem sabahlamak gibi bir şey yapmayın. Size yarın için yarardan çok zararı olur. Dinlenin.

5, ama çok stresliyim.

Dostum bunu salman için söylemiyorum ama 5 ve 6 da çok stress yapmana gerek yok. Ödevlerini yap ama kendini çok sıkma. Arkadaşlarınla vakit geçir vs. rahat senelerinin tadını çıkar yani. Ayrıca kitap okumak gerçekten eğlenceli bir aktivite. Eğer gerçekten çok ihtiyacın varsa ve yarınki deneme kitaptan olacaksa internetten özetine bakabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı