Çok stresliyim

Kızlar pek sanmıyorum.
Sağlam bir erkek arkadaş edin bence.

Yani başınızı ağrıttım ama hiç olmaz mı yani tabii ki de onlara her şeyi anlatamam çünkü karşı cins ama o kızlar samimi gelmişlerdi.

Erkeğin halinden erkek anlar hacı.

Hocalar da var ancak pek dert dinleyecek gibi değiller biraz öğrenci öğretmen değil de para gibi görüyorlar.

Yani başınızı ağrıttım ama hiç olmaz mı yani tabii ki de onlara her şeyi anlatamam çünkü karşı cins ama o kızlar samimi gelmişlerdi.
Her samimi gözüken kızlara güvenmeyin.
Kalbinizin daha çok kırılıp öfkeyle dolmaması için.
Birisi zaten sizinle görüşmek istiyorsa yanınıza gelir.
Kader birisini karşınıza çıkarır elbet.

herkese ne çok iyi nede çok kötü gözle bakmak lazım biraz etrafı izleyip gözlem yaptıktan sonra herkesin yüzü ortaya çıkar sen sen ol yalnız olsanda mutlu ol

Herkese ne çok iyi ne de çok kötü gözle bakmak lazım biraz etrafı izleyip gözlem yaptıktan sonra herkesin yüzü ortaya çıkar sen sen ol yalnız olsanda mutlu ol.

Her samimi gözüken kızlara güvenmeyin.
Kalbinizin daha çok kırılıp öfkeyle dolmaması için.
Birisi zaten sizinle görüşmek istiyorsa yanınıza gelir.
Kader birisini karşınıza çıkarır elbet.

Teşekkür ediyorum hocalarım keşke hep beraber okusak dertleşek sosyaldeki samimilik ve yardımseverliği bulamıyorum dışarı hayatta.

Ben psikologa gidiyorum size de öneririm bende sınav senesindeyim.

Anti depresanmı veriyor hocam ben sigara içmeye başlasammı diye düşünüyorum belki azaltır diye.

Haklısınız sınıfımdaki kişiler biraz çıkarcı gibi geldi yani anlatsamda dinlemezler ama başka sınıftaki bazı kızlar bana bakıp duruyorlar belki onlarla dertleşirim diye düşünmüştüm.

Sevgili değil de kız arkadaş olsa olur mu yani ciddi değil bağlanmadan çünkü başka çarem yok gibi.
Hocam karşı cinse anlatmak her zaman iyidir farklı bir bakış açısı kazandırır bi yandan. Erkek kanka edinmeye çalışın eğer kafanız uyarsa cidden çok eğlenirsiniz.

Eğer sınavı kazanırsan "yiğit" kaybedersen "it" olursun.

Yanlış anlama hakaret anlamında söylemiyorum. Ülke insanları böyle.

Yeni konular

Geri
Yukarı