Çok umutluyum ama hayatım umutsuz

• Konuyu başlatan Zleh
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 33
  • Görüntüleme 1B
Annem obsesif kompulsif hastasıydı ve kendisi ile büyük sıkıntılar yaşadık. Sende de gerçekten bu hastalık varsa tedaviye acilen başla yoksa hem kendine hem çevrene zarar vereceksin.
Dersleri kötü olan bir sürü genç var. Herkes iyi bir öğrenci olmak zorunda değil. Hobi edin, sevdiğin şeyleri yap.

Annem obsesif kompulsif hastasıydı ve kendisi ile büyük sıkıntılar yaşadık. Sende de gerçekten bu hastalık varsa tedaviye acilen başla yoksa hem kendine hem çevrene zarar vereceksin.
Dersleri kötü olan bir sürü genç var. Herkes iyi bir öğrenci olmak zorunda değil. Hobi edin, sevdiğin şeyleri yap.
İlaç alıyorum hemde Bi anda 3 prozac psikiyatriye gidiyorum zaten aynen.
Kafanızı fazla takmayın sorunlara. Bir şeyle ilgilenmek kafa dağıtır. Bir de arkadaş bir dost edinmeye çalışın.
Sağolun efendim.

Anladığım kadarıyla sende benim gibi hayatla kavgalısın. Hayat sana vuruyor, düşüyorsun ama yılmıyorsun. Ben her bir belayla karşılaştığımda, her engelde "bu yetmez, daha fazla yolla" derim. En fazla ölürüm çünkü. Ados dinlerim bazen, şu sözü bana çok ilham vermişti. "Ölüm olsa da sonum, bana dur deme hiç, daha bitmedi kavgam." 21 yaşındayım, daha bitmedi kavgam.

Geri
Yukarı