Hayatım çok boş geçiyor

Badumein

Decapat
Daha fazla  
Hayırlı akşamlar öncelikle, arkadaşlar artık hani nasıl deyim bir şeyler yapma isteğim yok. 21 yaşındayım PC oturmak istiyorum, oyun oynayayım diyorum 1-2 oyun oynayıp sıkılıyorum. Hani çalışıyorum bir sistem kurayım diyorum ama artık bilgisayardan uzaklaştığımı hissediyorum. 20-25K bir PC vermekte saçma buluyorum. Kitap okuyorum arada sırada. Onun dışında çalışan birisiyim her günüm zaten işte geçiyor. Kazandığım paranın bir kısmını birikim yapmak istiyorum fakat nasıl yaparım hiç fikrim yok (BTC falan demeyin). Hayat sanki artık boşlamış gibi çocukken daha dolu dolu geçiyordu günler artık hiçbir vasfı yok gibi hissediyorum yaşamanın. Hobiler edineyim diyorum ama bir şeyler dikkatimi çekmiyor. Artık kendim için bir şeyler yapmak istiyorum ama hep kendimi boşlukta buluyorum. Pandemi süreci diyeceğim ama yok uzun zamandır böyle durumdayım. Bu bir tek bende mi var ya da yaşımın verdiği bir şey mi anlayamıyorum. Her şeyden uzaklaşmış +65 yaşındaki emekli amcalar gibi son nefesimi bekliyor gibiyim. İçimi boşaltmak istedim bir an burada buldum kendimi. Gün içerisinde fazla vaktim olmuyor tamam izinli günümde bir spor olarak voleybol ve fitnessım var onları yapınca da mal gibi kalıyorum. Bir yerden bir şeyler yapmak gerekiyor ama eksik parçayı bulamıyorum. Sizin de böyle mi günleriniz geçiyor, hani neler yapıyorsunuz, ediyorsunuz? Önerilere açığım bu kafadan nasıl çıkarım?
Deli gibi MMORPG oyuncusuydum ne kadar PC de vakit geçirdiğimi aşağı yukarı tahmin edersiniz ama artık PC de 3 oyun var 3'ünde dönüyorum 1 saat sonra tırt.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de aynı durumdayım. Günler monoton geçiyor. Çocukken oyunlar zevk verirdi, artık zevk alamıyorum. Kendime ait bahçeli bir evim olsaydı veya köyde yaşasaydım 1 tane tavşan beslerdim. Tavşan en sevdiğim hayvan.

Ben de ayınıym kardeşim.
Eskiden 12-14 saat aralıksız oyun oynardım.
Şu anda 1 el Valo atıyorum sıkılıyorum, Alt+F4.
Yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı