Çok utandığınız bir anı

Daha bugün, bir tane bira almıştım çantamda sallamisim galiba, bir çiğ köfteci dükkanında açacaktim. Yanımda gazoz açacağı yok. Açmamla her yerin batmasi bir oldu. Ben pek utanmadım da adama yazık oldu. Ben temizleyecektim, kendi temizledi. Bir ton özür diledim.

Daha bugün, bir tane bira almıştım çantamda sallamisim galiba, bir çiğ köfteci dükkanında açacaktim. Yanımda gazoz açacağı yok. Açmamla her yerin batmasi bir oldu. Ben pek utanmadım da adama yazık oldu. Ben temizleyecektim, kendi temizledi. Bir ton özür diledim.
O yüzden içmek kötü.

Utanmak değil de yani garip hissettiriyor bu anım. 6 sene önce lisede tanıştığım bir kız vardı -hala görüşüyoruz- okulda çok az kişi kaldığında beni öpmüştü. Nereden olduğunu tahmin ediyorsunuzdur herhalde :D.

Hocam yaşınız kaç?

1. 3. sınıfta Sevdiğim kıza yazdığım eski mesajlarım cidden utanç verici. Kadınlar gününde bir kağıda kadınlar günün kutlu olsun yazmıştım ve arkadaşıma ona vermesini söylemiştim sınıfın tüm erkekleri o kızı sevdiği için tepkisini merak ettiler o da kağıdı çöpe atmıştı.3. Sınıfta niye birinin Kadınlar Günü'nü kağıda yazarak kutlarsınki.
2.Beden dersinde bizim ayaksızlar sağ olsun hep küfürler havada uçuyor. Öğretmenimiz kadındı küfür edilmesinden rahatsız olurdu "... Koydurtma şimdi" lafını duyunca yavaş koyy diye bağırmıştı.

Eskiden okulumuza yazar gelmişti(küçüktüm) ve herkes yazara sorular soruyordu mikrofon ile herkeste duyuyordu sonra bende arkadaşlarımın gazıyla mikronu alıp nasılsınız demiştim tüm salon gülmeye başlamıştı.

Hocam böyle şeylere buluşmaya gerek yok, Beypazarı ve Kımız en iyisi.
Ya onlar tabi ki daha iyi. Ama alkolsüz biraların alkol oranı çok düşük olduğu için arada alıyorum. Kirk yılda bir de normal bira. Haklısınız ama alkolden uzak durmak gerekir.
Gereksiz mesaj olmasın bir tane daha anlatayım.
İlkokulda annem terledigim zaman üstümü değiştirmemi isterdi. Ben yapmazdım kızardı. En son yapayım dedim. Aklıma değiştirecek yer gelmedi. Çocuk aklı sınıf kapısı açıkken arkasında giyinmeye çalıştım. Biri kapıyı çekince herkes gördü tabi beni. Sonra gidip hocaya ispiyonladım sanki gerek vardı da.

Yeni konular

Geri
Yukarı