Çok uykum var ama uyuyamıyorum

Yer
Şehr-i Stanbul
Daha fazla  
Günde aşağı yukarı 8 saat uyuyorum. Okuldan dolayı. Kalkıyorum uyku çok baskın. Yüzüme su çatmam falan gerekiyor, okuldaykende hep bi sırt ağrısı ve uyku hissi oluyor. Ama uyuyamıyorum. Evdeykende böyle. Yatakta yatıyorum ama uyuyamıyorum. Kafeinli içecekler aldım çay gibi, uyku hissini azaltsın diye ama faydası olmadı. Sizce ne yapmalıyım? Uykum çok var ve dayanamıyorum bu duruma.

8 Saat uyku fazlasıyla yeter, evden dışarı çıkmıyorsun sanırım, günde 15-20 dakika egzersiz yapıp, dışarıya çıkıp dolaş. Uzun süre bilgisayar başında oturmak sırt ağrısı yaratır.

8 saat uyku bence normal ve yeterli. Bir doktora gidin ve gerekiyorsa test yaptırın.
Bana hiç yeterli gelmiyor anlamıyorum. 12-14 saat uyumam lazım kendime gelmek için.

8 Saat uyku fazlasıyla yeter, evden dışarı çıkmıyorsun sanırım, günde 15-20 dakika egzersiz yapıp, dışarıya çıkıp dolaş. Uzun süre bilgisayar başında oturmak sırt ağrısı yaratır.
Sürekli dışardayım. Eve neredeyse girmiyorum.

Kan eksikliği veya kandaki bir madde eksikliği olabilir. Kan testi yaptırın. Henüz forumumuzda üye doktor yok umarım ileride olur da bu kategori de +9 olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı