Çok yemek yeyip kilo vermek normal midir?

Şu anda başka bir foruma üye değilim bir haftada bu kadar kilo vermek aklıma takıldı ben de site yöneticileri sağlık bölümü açtıysa sağlık hakkında insanlara fikir danışabilirim diye düşündüm. Ben 2017'den beri buradayım. Şu anda sitede olan kullanıcıların birçoğundan daha eskiyim burada. Kuralları, forumun ortamını pek çoğundan daha iyi biliyorum. Site yöneticileri konunun açılmasına izin verdiyse diğer kullanıcılara ne oluyor onu anlayabilmiş değilim. Burada insanlar izin verilen her konuda haddini aşmadan soru sorabiliyor, konu açabiliyor. Benim sağlık hakkında tedirgin olup soru sormama verdikleri tepkiyi yakın teknolojiyle en ufak ilgisi olmayan her türlü siyasi, sosyolojik, psikolojik, genel kültür, dizi film futbol tarzı konulara, hayatın içinden olan olmayan her türlü konuya neden göstermiyorlar? Neden konuyu aslından sapıtıp başka yöne çekiyorlar? Böyle yapınca insanların sizi tebrik etmesi, mesajınızı beğenmesi hoşunuza gidiyor, egonuzu okşuyor sanırım.
Cevap veren arkadaşlara teşekkür ederim. İlk etapta idrar ve kan tahlili verip sonuçlarına göre hareket edeceğim. Son günlerde sık su içme isteği de duyuyorum. Diyabetten şüphe ediyorum inşallah bir sağlık problemi çıkmaz.
Geçmiş olsun, ailenizde diyabet hastalığı var mı?

Geri
Yukarı