Çok zayıfım

9. sınıfım boyum 1.55 kilom ise 35 gerçekten çok ama çok zayıfım (hatta gereğinden çok çok ok fazla) bundan sonra düzenli beslenip düzenli öğünlerle sağlıklı bir vücuda sahip olmak istiyorum ama nedense sağlıklı bir beslenme için gerekli olan peyniri hiç sevmiyorum ( bana çok fazla ekşi geliyor) bana tavsiyeleriniz nelerdir? Önerebileceğiniz bir program var mı acaba?
Bebe bisküvisi ye kilo almak için. Sporcular kilo almak için hep bu yöntemi kullanıyor. Bir kaseye boşalt, üstüne süt dök. Bak sütlü yapacaksın yoksa o kadar kilo aldırmaz. Düzenli olarak ye mutlaka kilo alırsın. Bebe bisküvisi yemesem 14 yaşında 95 kilo olmazdım :)

9. sınıfım boyum 1.55 kilom ise 35 gerçekten çok ama çok zayıfım (hatta gereğinden çok çok ok fazla) bundan sonra düzenli beslenip düzenli öğünlerle sağlıklı bir vücuda sahip olmak istiyorum ama nedense sağlıklı bir beslenme için gerekli olan peyniri hiç sevmiyorum ( bana çok fazla ekşi geliyor) bana tavsiyeleriniz nelerdir? Önerebileceğiniz bir program var mı acaba?

Her gün 2 öğün sabah akşam fındık ezmesi süt yulaf ezmesini kaseye koyup karıştırıp yiyin bayağı kilo artışı yaşatacaktır.

@CHRİS W4LKER Hangi sporcular tam olarak? Merdiven altı spor salonundakiler mi? Ayrıca boyunuz kaç bilmiyorum ama 95 kilo'da yağlı olduğunuza kanaat getirebilirim.
Boy 179. Ayrıca yağlı değilim demedim ayı gibi yağlıyım zaten.
1665505944870.png

Bebe bisküvisi ye kilo almak için. Sporcular kilo almak için hep bu yöntemi kullanıyor. Bir kaseye boşalt, üstüne süt dök. Bak sütlü yapacaksın yoksa o kadar kilo aldırmaz. Düzenli olarak ye mutlaka kilo alırsın. Bebe bisküvisi yemesem 14 yaşında 95 kilo olmazdım :)

Bebe bisküvisi sporcular tarafından kilo almak için asla kullanılmaz. Çok sağlıksız bir kilo alma yöntemi. Vücudun irileşeceğine sadece göbeğin çıkar, çok daha kötü durursun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aylık masrafınız ne kadar oluyor?

Dostum TR standartlarında elbette çok maliyetli ama bu kardeşim çok zayıf sadece sporu ve tavuk pilavı düzenli 1 ay yapsa farkı çabuk görür.

Hocam çok teşekkür ederim şu zamana kadar annem bile benimle dalga geçti umarım bir gün sağlıklı bir vücudum olur :)

Göm baba kusasaya kadar.

Dostum TR standartlarında elbette çok maliyetli ama bu kardeşim çok zayıf sadece sporu ve tavuk pilavı düzenli 1 ay yapsa farkı çabuk görür.

Göm baba kusasaya kadar.
Evet, kütlesi çok küçük olduğu için normal faaliyette bile kalori ihtiyacı çok azdır. Biraz tavuk pilav ve hafiften spor, hatta sadece tavuk pilav ile bile 1 ayda büyük farklar görebilir.

Geri
Yukarı