Çok zayıfım

Spora 3 ay önce 1 aylığına gittim ama omuzlarım biraz genişledi. Evde yapmak istiyorum aslında ama malzemeler pahalı yani dambıl vs.
Hocam bi tane yer minderi, lastik, 2 li 5 kglik dambıl alın size yetecektir. İlerleyen zamanlarda barfiks barıda alırsınız. Öğün sayısını arttırın günde 2 öğün yiyorsanız, 3-4 öğün yiyin ve acıkana kadar spor yapın. Ek besin alabilirsin vitamin gibi. Yt'de bu konularla ilgili bir sürü profesyonel, bilgili sporcu var onlari izlerseniz size bir çok şey katabilir. Amacınız kilo alayım derken sadece şeker ve yağlı şeyler tüketmek olmasın. Sağlıklı kilo alın. Kendinizi bir displine sokabilirseniz 3-4 ayda gözle görülür bir gelişim fark edersiniz.

[

Hocam bi tane yer minderi, lastik, 2 li 5 kglik dambıl alın size yetecektir. İlerleyen zamanlarda barfiks barıda alırsınız. Öğün sayısını arttırın günde 2 öğün yiyorsanız, 3-4 öğün yiyin ve acıkana kadar spor yapın. Ek besin alabilirsin vitamin gibi. Yt'de bu konularla ilgili bir sürü profesyonel, bilgili sporcu var onlari izlerseniz size bir çok şey katabilir. Amacınız kilo alayım derken sadece şeker ve yağlı şeyler tüketmek olmasın. Sağlıklı kilo alın. Kendinizi bir displine sokabilirseniz 3-4 ayda gözle görülür bir gelişim fark edersiniz.

[
Peki bu kilo almak ile yani benim birazda problemim enime büyüyememek, nasıl anlatsam ki şimdi. Bu olur mu yani?

Peki bu kilo almak ile yani benim biraz da problemim enime büyüyememek, nasıl anlatsam ki şimdi. Bu olur mu yani?

Hocam Full body spor yapacaksın, vucudunda herşey çalışacak ve yemekten sonra heryerine gidecek yemekler, gslişirsin yani. İlk hafta kendine çok yüklenme her yerin ağrır sonra alışamadan soğursun spordan. Zamanla set sayılarını arttırırsın, kendini yorman gerekiyor. Sporu aksatma, bol sebze ye.

Hocam Full body spor yapacaksın, vucudunda her şey çalışacak ve yemekten sonra her yerine gidecek yemekler, gslişirsin yani. İlk hafta kendine çok yüklenme her yerin ağrır sonra alışamadan soğursun spordan. Zamanla set sayılarını arttırırsın, kendini yorman gerekiyor. Sporu aksatma, bol sebze ye.

Arkadaşın dediğine katılıyorum, kolayı çok sevmeme rağmen bu süreçte ayda bir bardak kola icmisimdir ictiysem. Full body olarak o zamanlar agirsaglam programını baz alarak kendimize göre düzenlemeler yapıyorduk.

IMG_20220911_121416.jpg

Motivasyon olsun diye atıyorum hocam, eğer düzenli giderseniz olmayacak diye bir şey yok.

Arkadaşın dediğine katılıyorum, kolayı çok sevmeme rağmen bu süreçte ayda bir bardak kola icmisimdir ictiysem. Full body olarak o zamanlar agirsaglam programını baz alarak kendimize göre düzenlemeler yapıyorduk.

Eki Görüntüle 1514741

Motivasyon olsun diye atıyorum hocam, eğer düzenli giderseniz olmayacak diye bir şey yok.
Göğüs, arka kol ve omuzları biraz daha büyütsen 10/10 olur fiziğin bro.

Göğüs, arka kol ve omuzları biraz daha büyütsen 10/10 olur fiziğin bro.
Hocam keşke şu an sağdaki fizikte olsam, şu an soldaki halimdeyim hatta ondan bile zayıf olabilirim mezun olduktan sonra iş telaşı sonra olmadı biraz kpss derken evde deliriyorum. Eğer memur olursam, düzenli maaş, düzenli hayat ve düzenli spor yaparak sağdaki formuma ulaşmaya çalışacağım. Teşekkür ederim iltifat için 🙂.

Hocam keşke şu an sağdaki fizikte olsam, şu an soldaki halimdeyim hatta ondan bile zayıf olabilirim mezun olduktan sonra iş telaşı sonra olmadı biraz kpss derken evde deliriyorum. Eğer memur olursam, düzenli maaş, düzenli hayat ve düzenli spor yaparak sağdaki formuma ulaşmaya çalışacağım. Teşekkür ederim iltifat için 🙂.
Rica ederim, hayatta daha mutlu olmanız dileğiyle...

Geri
Yukarı