Colorful iGame 1660S nasıldır?

-2044284780-551629148.jpg

Aliexpress'de yeni kullanıcı indirimi ile şu an 1730 TL. Bu fiyata alınır mı? Gümrük vergisi ne kadar çıkar?

Kutusu büyük olduğuı için açıp bakacaklar. Düşük ücret yazdıramazsınız yani. Vergi dahil yaklaşık 2100₺'ye denk geliyor ki garantisi de olmayacak. İndirim zamanı İncehesap'ta 2100₺'ye zotac rtx 2060 görmüştüm. Kısacası böyle bir maceraya girmeniz zararınıza olacaktır.
Bu kartı alıp geçin.
1660S ile 1660 Ti arasında gözle görülür bir fark var. Ayrıca garanti olunca pek bir şey değişmiyor, parasını yine alıyorlar. Her halükarda iGame 1660 Ti daha mantıklı olur.

Gümrük vergisi ile 1800-1850 TL vermiş olursunuz. Bence değer, igame firması Asya'da çok ünlüdür ve çok kalitelidir.

Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Kutu üzerine 15-20 dolar yazdırmam gümrük işlemlerini kolaylaştırır mı?
1660S ile 1660 Ti arasında gözle görülür bir fark var. Ayrıca garanti olunca pek bir şey değişmiyor, parasını yine alıyorlar. Her halükarda igame 1660 Ti daha mantıklı olur.

Kart Ti modeli değil hocam. Super modeli.
Kutusu büyük olduğuı için açıp bakacaklar. Düşük ücret yazdıramazsınız yani. Vergi dahil yaklaşık 2100₺'ye denk geliyor ki garantisi de olmayacak. İndirim zamanı İncehesap'ta 2100₺'ye Zotac RTX 2060 görmüştüm. Kısacası böyle bir maceraya girmeniz zararınıza olacaktır.
Bu kartı alıp geçin.

Garantisinin olmayacağını biliyorum hocam. Tasarımı çok hoşuma gittiği için fikrinizi almak istedim. Günde ortalama 5-6 saat kullanacağım zaten. Arıza durumunda başımın çaresine bakarım.

Hocam ne demek istediğinizi anlamadım. 1660 ti lafı geçmedi ki.
Ben ondan bahsetmedim hocam. 1660 Ti ile neredeyse arasında fiyat farkı yokken neden 1660S alsın ki? Garanti olayı Türkiye'de çöp desem bilenler hak verecektir.
Güzel yorumunuz için teşekkür ederim. Kutu üzerine 15-20 dolar yazdırmam gümrük işlemlerini kolaylaştırır mı?

Kart Ti modeli değil hocam. Super modeli.

Garantisinin olmayacağını biliyorum hocam. Tasarımı çok hoşuma gittiği için fikrinizi almak istedim. Günde ortalama 5-6 saat kullanacağım zaten. Arıza durumunda başımın çaresine bakarım.
Pardon hocam yanlış görmüşüm. 1660 Ti bulunuyor diye biliyorum. 1660S olduğu için bilemiyorum. Karar sizin, şahsen 1660 Ti bakardım. İyi soğutmalı modellerini bulabilirsiniz.

15-20 dolar yemezler diye düşünüyorum.

@Motionless IN White sanırım karıştı. Ti modeli 2000 TL civarı ve bunun vergisi, kargosu var.

Benim önerim Gigabyte GTX 1660 Super alıp yurt dışı ile uğraşmamak.

Tavsiyen için teşekkür ederim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı