Colorful iGame GTX 1060 6 GB nasıldır?

@FantastikTürk Colorful yeni bir marka değil. Ama kaliteli olduğunu söylemek zor. Garanti konusu da var. Yani Colorful önermiyorum.
@Frosa tek fark fan değil. Soğutma bloğu, silikon ve malzeme kalitesi çok önemli konular. Marka da Zotac olunca... Yani ITX modelleri bu seviye ekran kartlarında kesinlikle önermem eğer Mini ITX sisteminiz yoksa.
Gainward ve Palit ise iyi markalardır, alınır. Zaten temelde aynı şirketin markaları.

@FantastikTürk Colorful yeni bir marka değil. Ama kaliteli olduğunu söylemek zor. Garanti konusu da var. Yani Colorful önermiyorum.
@Frosa tek fark fan değil. Soğutma bloğu, silikon ve malzeme kalitesi çok önemli konular. Marka da Zotac olunca... Yani ITX modelleri bu seviye ekran kartlarında kesinlikle önermem eğer Mini ITX sisteminiz yoksa.
Ben fan cevabına, cevap değil, belirttiği modele ''evet'' demiştim. Diğer cevabı görememiştim yazarken. Olsun sorun yok. Sonra diğer modeli sundum. Ağır olduysa kusura bakmayın.

Malum kanalı anlamadım. Youtube'daki milletin süper, çok iyi sandığı ama aslında çoğu videosunun saçma olduğu bilgisiz V.O.K. ve Donanım Arşivi gibi kanalları izlemiyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı