İnceleme Colorful iGame RTX 4060 Ti Ultra 8 GB İncelemesi

Yapay zekayı hiç bilmiyorum ama Cyberpunk 2077 oynadığımda %70 fan hızı ve 75 derecede zırlıyordu. O iadeye kadar geçen 2 günlük sürede her alternatifi denedim bana mısın demedi kart.

Buradaki Furmark görselimde de çıkmış. Colorful'un arkasındaki "overclock" düğmesi basılıydı %106 güç tüketimi 62 derece vermiş, MSI stok halde 73 derece.

Bu Overclock'un tuşu mu var? Yeni duydum benim kartta fabrika çıkışlı overclock.

Bu Overclock'un tuşu mu var? Yeni duydum benim kartta fabrika çıkışlı overclock.

Şu anda kullandığım Colorful 4070'de de var o tuştan. Basıyorsun güç tüketimi ile performansı biraz artıyor. Kart zaten mermer bloğu gibi olduğundan devamlı açık tutuyorum. Şu anda boşta 36 derece misal.

Benim sistem direkt hazır olarak alındığı için ekran kartına bile dokunamadım. Zaten artsa artsa 2-3 FPS artar açmaya değmez kasayı.

Benim sistem direkt hazır olarak alındığı için ekran kartına bile dokunamadım. Zaten artsa artsa 2-3 FPS artar açmaya değmez kasayı.

Tam emin değilim ama MSI Ventus'ta harici tuş yoktu sanırım, direkt içeriden fabrika OC onlar. Colorful ise BIOS switch gibi tuş koymuş OC için.

Teşekkür ederim bilgiler için satıp Colorful alacağım PC hocasının son videosunda bahsettiğin overclock tuşu var gözüküyor fakat MSI da yok sanırım.

Selam,

Kart gerçekten güzel ismini çok duymadığım markalar daha iyi kartlar yapıyorlar.

Bu arada beyaz renk seven biri için gerçekten müthiş kart tasarımı olsun renkler falan. Ama tabii simsiyah kasada kendini öne çıkarmış buradayım diyor ben de siyah severim.

Hakikatten ısı farkları inanılmaz MSI rezalet bir iş çıkarmış. Bir de kart cidden çok küçük.

Bende çok küçük kartları sevmiyorum neredeyse ITX olacakmış.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…