EA App Command & Conquer paketleri indirimde

Aslan Mert

Centipat
Abim bilgisayarımı ne zaman görse "red alert 2 yok mu, yuri's revenge yok mu?" diye soruyordu. Onun için alacağım ki oynasın :D
İndirimdeki oyunlar;
  • 32 TL'ye command & conquer remastered collection (İçerisinde buradakilerin remastered hali var
  • • Command & Conquer
    • Command & Conquer: The Covert Operations
    • Command & Conquer: Red Alert
    • Command & Conquer: Red Alert: Counterstrike
    • Command & Conquer: Red Alert: The Aftermath )
  • 90 TL'ye yukarıdakilerin orijinal hali dahil ancak remastered halleri hariç tüm pc'ye çıkan oyunlar
  • (
    • Command & Conquer
    • Command & Conquer: Red Alert: The Aftermath
    • Command & Conquer: Tiberian Sun
    • Command & Conquer: Tiberian Sun Firestorm
    • Command & Conquer: Red Alert 2
    • Command & Conquer: Red Alert 2: Yuri's Revenge
    • Command & Conquer: Renegade
    • Command & Conquer: Generals
    • Command & Conquer: Generals: Zero Hour
    • Command & Conquer 3: Tiberium Wars
    • Command & Conquer 3: Tiberium Wars: Kane's Wrath
    • Command & Conquer: Red Alert 3
    • Command & Conquer: Red Alert 3: Uprising
    • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight )
  • ya da ultimate paketinin içinde zaten var ama tekil olarak almak isterseniz 28 TL'ye Command & Conquer: Red Alert 3
Tüm Command & Conquer oyunlarının kısa bir videosu. @G3BEN

Son düzenleyen: Moderatör:
Linklerini de atsaydınız keşke.

Abim bilgisayarımı ne zaman görse "red alert 2 yok mu, yuri's revenge yok mu?" diye soruyordu. Onun için alacağım ki oynasın :D
İndirimdeki oyunlar;
  • 32 TL'ye command & conquer remastered collection (İçerisinde buradakilerin remastered hali var
  • • Command & Conquer
    • Command & Conquer: Red Alert: The Aftermath )
  • 90 TL'ye yukarıdakilerin orijinal hali dahil ancak remastered halleri hariç tüm pc'ye çıkan oyunlar
  • (
    • Command & Conquer
    • Command & Conquer: Red Alert: The Aftermath
    • Command & Conquer: Tiberian Sun
    • Command & Conquer: Tiberian Sun Firestorm
    • Command & Conquer: Red Alert 2
    • Command & Conquer: Red Alert 2: Yuri's Revenge
    • Command & Conquer: Renegade
    • Command & Conquer: Generals
    • Command & Conquer: Generals: Zero Hour
    • Command & Conquer 3: Tiberium Wars
    • Command & Conquer 3: Tiberium Wars: Kane's Wrath
    • Command & Conquer: Red Alert 3
    • Command & Conquer: Red Alert 3: Uprising
    • Command & Conquer 4: Tiberian Twilight )
  • ya da ultimate paketinin içinde zaten var ama tekil olarak almak isterseniz 28 TL'ye Command & Conquer: Red Alert 3
Tüm Command & Conquer oyunlarının kısa bir videosu. @G3BEN
Rica etsem Red Alert 2'nin bulunduğu paketin linkini atar mısınız? Ulaşamıyorum.

Elinize sağlık, aynı derdin bir benzeri babam için yaşıyordum.

Not: Game Pass'iniz varsa iki paketi ücretsiz oynayabilirsiniz.
Red Alert 2'nin bulunduğu paketin linkini atar mısınız? Hem EA hem Gamepass bulamadım. Özellikle EA satın almak istiyorum.

Son düzenleme:

Rica etsem Red Alert 2'nin bulunduğu paketin linkini atar mısınız? Ulaşamıyorum.

Red Alert 2'nin bulunduğu paketin linkini atar mısınız? Hem EA hem Game Pass bulamadım. Özellikle EA satın almak istiyorum.

Command & Conquer arama kısmına yaz EA App karşına çıkıyor zaten 87 TL küsur olan.

İnternet sitesinden linke ben de ulaşamadım.

Eğer EA App'den sonsuza kadar sizin olacak şekilde satın almak isterseniz EA App'i (Download the EA app – Powering next generation of PC gaming - Electronic Arts) cihazınıza indirin, arama bölümüne "Command & Conquer Ultimate" diye aratıp 90 lira olan ürünu satın alın.

Eğer içerisinde bu ürün de dahil başka bir sürü oyunun bulunduğu, oyun kütüphanesi kiralama/abonelik sistem olan ve her ay 180TL ücret ödeyerek aboneliğiniz boyu ilgili kütüphanedeki yüzlerce oyuna erişim istiyorsaniz PC Game Pass'den (PC Game Pass | Xbox) "bilgisayar icin Game Pass" aboneliğini satın alin, cihaziniza gerekli uygulamayı indirin ve arama bölümüne "Command & Conquer Ultimate" yazarak oyunu indirebilir ve aboneliğiniz sürecince oynayabilir, aboneliğiniz bittikten sonra oynayamazsiniz.

İnternet sitesinden linke ben de ulaşamadım.

Eğer EA App'den sonsuza kadar sizin olacak şekilde satın almak isterseniz EA App'i (Download the EA app – Powering next generation of PC gaming - Electronic Arts) cihazınıza indirin, arama bölümüne "Command & Conquer Ultimate" diye aratıp 90 lira olan ürünu satın alın.

Eğer içerisinde bu ürün de dahil başka bir sürü oyunun bulunduğu, oyun kütüphanesi kiralama/abonelik sistem olan ve her ay 180TL ücret ödeyerek aboneliğiniz boyu ilgili kütüphanedeki yüzlerce oyuna erişim istiyorsaniz PC Game Pass'den (PC Game Pass | Xbox) "bilgisayar icin Game Pass" aboneliğini satın alin, cihaziniza gerekli uygulamayı indirin ve arama bölümüne "Command & Conquer Ultimate" yazarak oyunu indirebilir ve aboneliğiniz sürecince oynayabilir, aboneliğiniz bittikten sonra oynayamazsiniz.
Teşekkür ederim. Gamepass sürümünde Red Alert 2 mevcut mu acaba?

Teşekkür ederim. Game Pass sürümünde Red Alert 2 mevcut mu acaba?

Tam sebebini bilmiyorum ama görünen o ki hayır. ilginç olan Red Alert 2'yi de barındıran "Ultimate Collection" EA Play aboneliğine dahil gözüküyor. Normalde Game Pass satın alınca EA Play aboneliği de geldiği için EA Play'e dahil oyunları oynayabiliyoruz ancak kendi Game Pass'imden ve EA App'imden kontrol edince sadece ilk 2 oyunun Remastered paketi olan var ama Red Alert 2 barindiran Ultimate Collection yok. Konu hakkinda EA'e mail attim geri dönüşü burada da paylaşırım. Belki sadece bana ozel bir durumdur.

Tam sebebini bilmiyorum ama görünen o ki hayır. ilginç olan Red Alert 2'yi de barındıran "Ultimate Collection" EA Play aboneliğine dahil gözüküyor. Normalde Game Pass satın alınca EA Play aboneliği de geldiği için EA Play'e dahil oyunları oynayabiliyoruz ancak kendi Game Pass'imden ve EA App'imden kontrol edince sadece ilk 2 oyunun Remastered paketi olan var ama Red Alert 2 barindiran Ultimate Collection yok. Konu hakkinda EA'e mail attim geri dönüşü burada da paylaşırım. Belki sadece bana ozel bir durumdur.
Çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak. Ultimate paketini satın aldığım zaman Red Alert 2'yi düzgün çalıştırabilir miyim? Hatırladığım kadarıyla Red Alert 2'yi çalıştırabilmek için birkaç şey kurmak gerekiyordu.. Bilginiz var mı? Ya da satın aldıysanız eğer boyutu yüksek değilse bir denemeniz mümkün müdür?

Teşekkür ederim.

Ben Game Pass hesabım ile ilk paketede erişebiliyorum hocam, sizde bir sorun olabilir. Kütüphaneye ekle dedim direk eklendi ve indiriyorum.

Çok teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak. Ultimate paketini satın aldığım zaman Red Alert 2'yi düzgün çalıştırabilir miyim? Hatırladığım kadarıyla Red Alert 2'yi çalıştırabilmek için birkaç şey kurmak gerekiyordu. Bilginiz var mı? Ya da satın aldıysanız eğer boyutu yüksek değilse bir denemeniz mümkün müdür?

Teşekkür ederim.

Red Alert 2 Yuri's Revenge'i indiriyorum hocam, deneyip bilgilendireceğim.

@sorusormayageldim23 indirdim, sorunsuz çalışıyor hocam girmişken ilk bölümü de oynadım, özlenmiş vallahi :)

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı