Comnet Aboneliği nasıldır?

Olympusson907

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar herkese merhaba, bu konuda çok fazla soru sordum ama sanırım artık bu kez son :D uzun uzun araştırmalar sonunda, onlarca modem inceledikten sonra, onlarca ISS inceledikten sonra modem olarak ASUS AC750 önerildi en çok bütçeme göre. Bir de Keneetic Omni DSL. Ama bugün Technopath'ta gezinirken Comnet diye bir sağlayıcı hakkında konu gördüm 2 senelik. Herkes çok memnun ve heyecanlı falandı sitesine girdim ben de inceledim. Altyapım Max 80 Mbps destekliyor ve Comnet 100 Mbsp paketi inceledim. Aşağıya da fotoğrafları bırakacağım.

Şimdi bununla ilgili birkaç sorum var:
12 aylık peşin ödeme yaptıktan sonra 5. ayda memnun kalmaz ayrılırsam 7 aylık paramı geri alır mıyım?

12 aylık ücreti + modem ücreti dışında herhangi bir ücret daha öder miyim herhangi bir şey için?

Bu fiyat sabit kalacak mı 12 ay boyunca (109 TL) yoksa zam gelince yeni ödeme yapacak mıyım?

12 ay sonra kendi kendine otomatik olarak sözleşme uzuyor mu yoksa bilgi veriliyor mu?

Son olarak Comnet kullanan varsa ve benim gibi 12 aylık peşin verip abone olmuşsa kullanımı hakkında bilgi verebilir mi mantıklı mı bunu yapmak?

Comnet dışında da bu şekilde modem alabileceğim ISS varsa önerebilirsiniz. Teşekkür ederim şimdiden.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2022-10-07-23-18-07-635_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-10-07-23-18-07-635_com.android.chrome.jpg
    64,9 KB · Görüntüleme: 66
  • Screenshot_2022-10-07-23-18-17-204_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-10-07-23-18-17-204_com.android.chrome.jpg
    59,5 KB · Görüntüleme: 72
  • Point Blur_Oct072022_231907.jpg
    Point Blur_Oct072022_231907.jpg
    55,4 KB · Görüntüleme: 77
İlk kurulum için TurkNet vasat aslında çok seriler ama TTNET dolayısı ile 2 ay sürüyor ben TTNET'den TurkNet'e geçtim 5 dk kesinti olmadı bile.

Geçecek olsaydın TurkNet önerirdim.

Normalde böyle bilinmedik şirketleri önermem çünkü IP portları ucuzdan alıyorlar ve genelde çoğu oyunda çıkış problemi yaratıyor. (özellikle Milleni)

C1: Peşin ödeme yaptıktan sonra başka firmaya geçersen paranı geri alamazsın zaten bu bir taahhüt gibi bir şey olduğu için karşılığında ucuz internet alıyorsun.
C2: Farklı herhangi bir ücret ödemezsin.
C3: Zam gelince fiyat seni etkilemez aldığın fiyattan kullanırsın.
C4: Her gün artan fiyatlardan dolayı zararı yok faydası çok yapılabilir.

5 aydır kullanıyorum hiç kopma ve arıza sorunu yaşamadım altyapında sorun yoksa sende sorun yaşamazsın. İstanbul'dan uzaklaştıkça ping artıyor. CS:GO gibi hassas ping isteyen oyun oynuyorsan ping biraz sorun yaşatabilir ama bağlatmadan kaç alacağını bilemeyiz. LoL gibi oyunlarda sorun yaratacak ping yok. Verdiği hızın hepsini altyapın destekliyorsa alırsın.

Bu da benim davet kodum CMT227ZPB, kullanırsan ikimizde 45 gün ikimizde bedava internet kazanmış oluyoruz. Geçersen benim kodumu kullanır sende karşılığını verirsin başka kod kullanacaksan en azından Technopat'dakileri kullan bizim sosyaldekiler kazansın.

Başka sormak istediğin soru varsa sorabilirsin.

Benim altyapım 80 Mbps destekliyor ya 100 Mbps paket alırsam kopmalar olur mu? Bazı yerlerde kopmalar olur falan yazmışlar.

Online oyun olarak sadece PUBG Mobile oynuyorum (GameLoop ile) orada ping durumu nasıl acaba biliyor musunuz?
Ve elbette kodu kullanacağım abone olacağım zaman.

Benim altyapım 80 Mbps destekliyor ya 100 Mbps paket alırsam kopmalar olur mu? Bazı yerlerde kopmalar olur falan yazmışlar.

Online oyun olarak sadece PUBG Mobile oynuyorum (GameLoop ile) orada ping durumu nasıl acaba biliyor musunuz?
Ve elbette kodu kullanacağım abone olacağım zaman.
Küfür eden bir zat yüzünden ban yemiştim söyleyemedim. Mobilde hiçbir sıkıntı yok ben en uzaktayım bende olmuyor geç parana yazık bütün İSS'ler ateş pahası olmuş Comnet zam yapmadan geçmeni tavsiye ederim gerisi sana kalan bir şey. Altyapında sorun yoksa kopma ve gitme sorunu yaşamazsın ben yaşamadım. Altyapı zaten telekomun, altyapıda sorun olsa her firmada sorun olur, İSS kaynaklı sorun yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı