Comnet berbat müşteri desteği

paranı geri verme konusunda birşey dedilermi peki üstüne yatmasınlar paranı alda kurtul boşver.
fiberde kaybı olmasıda ilginç.
İade ve iptal talebiniz oluşturulmuştur. Mesai saatleri içinde bankanıza bağlı olarak hesaba yatar dediler.
Firmaya geçiş yaparken Pop noktalarını baktınız mı ve gruplara girip oturduğunuz bölgede oynadığınız oyunu oynayan kişilerin nasıl sonuçlar aldığına baktınız mı ?
Firmalar her bölgede aynı performansı vermiyor özellikle Comnetin pop noktası yok her şey İstanbul'da toplanıyor bu yüzden uzaksanız pinginiz eski firmaya göre iyi veya kötü değişim olur.
İstanbul'da otursanız rakibi yok firmanın benim gözümde.
Sağlık olsun umarım memnun kalırsınız diğer firmada

Ayriyeten her firmada sorunlar oluyor o yüzden memnun kaldığınız firma olunca değiştirmemek lazım maceraya gerek yok. Kumar oynamak gibi bir şey :) Her firma aynı routerlardan çıkış yapmıyor izledikleri yollar farklı oluyor
Eki Görüntüle 1410306

Bana verdiği ping değerleri bu şekilde izlediği yolları da görüyorsunuz kısa ama bu her bölgede geçerli olmayabilir.
İstanbul'da oturuyorum ve fiber alt yapıya sahibim.
Sonuç olarak düzgün firma bulunca değiştirmeyin :)
Ben kocaelinde yim paket loss ve ping sorunu sadece bende mevcuttu. Aynı bölgede başka kimsede yoktu. Sorun donanımsal bizde sorun yok dediler geçtiler direk.

İade ve iptal talebiniz oluşturulmuştur. Mesai saatleri içinde bankanıza bağlı olarak hesaba yatar dediler.

Ben kocaelinde yim paket loss ve ping sorunu sadece bende mevcuttu. Aynı bölgede başka kimsede yoktu. Sorun donanımsal bizde sorun yok dediler geçtiler direk.
Oturduğunuz yerde bu sorunu yaşamanız gerçekten üzücü.
Hangi oyunda paket kaybı yaşadınız öğrenebilir miyim ?

ben comnet kullanıyorum bir şey olduğu zaman destek talebi açıyorum ilgileniyorlar hemen
Her kullanıcıyı memnun edemezsin ve her kullanıcı aynı sorunları yaşamıyorlar. Comnette ne önemli şey üslüp ve sorunu detaylı anlatabilmek.
Her firmada ping sorunu olabiliyor müşteri hizmetleri sorunu olabiliyor normal şeyler kimse kusursuz vermiyor. İyi bir hizmet aldığın zaman bir firmadan değiştirmemek lazım :)

Yorumunuz içinde teşekkürler comnet benim gözümde iyi şükür parasının hakkını veriyor

Hangi oyunda paket kaybı yaşadınız öğrenebilir miyim

Hangi oyunda paket kaybı yaşadınız öğrenebilir miyim ?
Yaşamadığımı saysam daha az sayarım. Oda valorant da paket loss yoktu sadece ping yine yüksekti. Ben bana verilen cevaba uyuz oldum. Hiç bir problem yokken comnet kurulumunu yapınca sorunlar başladı. Bana verdiği cevap bizde sorun yoktur sorun donanımsal.

Yaşamadığımı saysam daha az sayarım. Oda valorant da paket loss yoktu sadece ping yine yüksekti. Ben bana verilen cevaba uyuz oldum. Hiç bir problem yokken comnet kurulumunu yapınca sorunlar başladı. Bana verdiği cevap bizde sorun yoktur sorun donanımsal.
Sorun Comnettin sunucularında yoktur bence de fiberde bir sorun olabilir.
Bu cevabı siz almıyorsunuz sadece :)
Bu problemi başka firmada yaşayınca o firma nasıl çözüm bulabilir bilemiyorum paket kayıplarını neye bakarak çözecekler ki bilgim yok o konu da adamlar ne yapabilirdi onu da bilmiyorum ama bu şekilde cevap verilmemesi lazım başka alternatif cevaplar mümkün

Sorun Comnettin sunucularında yoktur bence de fiberde bir sorun olabilir.
Bu cevabı siz almıyorsunuz sadece :)
Bu problemi başka firmada yaşayınca o firma nasıl çözüm bulabilir bilemiyorum paket kayıplarını neye bakarak çözecekler ki bilgim yok o konu da adamlar ne yapabilirdi onu da bilmiyorum ama bu şekilde cevap verilmemesi lazım başka alternatif cevaplar mümkün

Şöyle söyleyeyim. Ben eve gelince daha kurulum yapmadan internetim aktifti. Speedtest'de falan sunucular Millenicom yazıyor diye kurulum yaptım. Kurulum yapana kadar yine 500 Mbps hız alıyordum sorun da yoktu. Kurulumu yapar yapmaz sorun başladı dedim bizde sorun yok sorun donanımsal sizde dendi.

Geri
Yukarı