Comnet destek kaydı oluşturma sonucu hattı komple kapattı

aliko2x

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.comnet internet kullanıyorum. Kesintilerden dolayı destek kaydı oluşturdum. Fakat destek kaydıma çözüm odaklı dönmek yerine hizmetimi direkt iptal ettiler. Bölgemde port sorunu var. Şu an portum dolmadan nasıl yeni abonelik başlatabilirim? Acaba altyapı sorgulamada bölgede boş port olmadığıı için bir şey gözükmüyor. Ama benim portumun şu an internet erişimi yok. Devre numaramı da bilmiyorum. Bu yüzden hiçbir firmaya geçiş yapamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Comnet böyle hocam. Bu durumu yaşayan bir çok kullanıcı var forumda. Geçmiş olsun. Yeni abonelik olarak başka bir firmaya başvuru yapabilirsiniz. Müşteri ilişkileri açısından en memnun kaldığım firma TurkNet. Öneririm.

Arkadaşlar merhaba.comnet internet kullanıyorum. Kesintilerden dolayı destek kaydı oluşturdum. Fakat destek kaydıma çözüm odaklı dönmek yerine hizmetimi direkt iptal ettiler. Bölgemde port sorunu var. Şu an portum dolmadan nasıl yeni abonelik başlatabilirim? Acaba altyapı sorgulamada bölgede boş port olmadığıı için bir şey gözükmüyor. Ama benim portumun şu an internet erişimi yok. Devre numaramı da bilmiyorum. Bu yüzden hiçbir firmaya geçiş yapamıyorum.

Hocam covnet derler kısacası sizde nasibinizi almışsınız geçmiş olsun.

Comnet işine gelmeyen her aboneliği kapatıyor herkes aynı sorundan şikayetçi kendisini batırma yolunda :)
Comnet bugün itibariyle yaptığı zam ile 100Mbps interneti ₺180'den veriyor. Bu foseptik çukuru kokan tavırlarına rağmen batmamalarının nedeni ne yazık ki bu olabilir. Daha bir saat önce internet yoktu, günlerdir her akşam yarım saat bi saat kopup geliyor.

Son düzenleme:
Comnet böyle hocam. Bu durumu yaşayan birçok kullanıcı var forumda. Geçmiş olsun. Yeni abonelik olarak başka bir firmaya başvuru yapabilirsiniz. Müşteri ilişkileri açısından en memnun kaldığım firma TurkNet. Öneririm.

Hocam covnet derler kısacası sizde nasibinizi almışsınız geçmiş olsun.

Comnet işine gelmeyen her aboneliği kapatıyor herkes aynı sorundan şikayetçi kendisini batırma yolunda :)

Comnet bugün itibarıyla yaptığı zam ile 100Mbps interneti ₺180'den veriyor. Bu foseptik çukuru kokan tavırlarına rağmen batmamalarının nedeni ne yazık ki bu olabilir.

Comnet böyle müşteri hizmetlerinin garip egoları var saçma sapan bir firma.

Hocam şu an sorunum ben devre numaramı bilmiyorum başka bir firmaya geçişim mümkün değil o yüzden bölgemde boş port olmadığı için de sorgulamada altyapı gözükmüyor portumu kaybetmeden nasıl geçiş yapabilirim.

Hocam şu an sorunum ben devre numaramı bilmiyorum başka bir firmaya geçişim mümkün değil o yüzden bölgemde boş port olmadığı için de sorgulamada altyapı gözükmüyor portumu kaybetmeden nasıl geçiş yapabilirim.
Geçiş işlemlerinde portun korunur. Sıkıntı yaşamazsın. Sıfırdan başvurularda port sorunu yaşanıyor diye biliyorum.

Geçiş işlemlerinde portun korunur. Sıkıntı yaşamazsın. Sıfırdan başvurularda port sorunu yaşanıyor diye biliyorum.

Sıfırdan olacak zaten Comnet şu an aboneliğimi komple kapattı ve ben devre numaramı bilmediğim için işlem yapamıyorum adresimde altyapı da gözükmüyor yeni başvuru için.

Geri
Yukarı