Comnet nasıldır?

Karşıdaki insanlar senin akraban olsa bu şekilde konuşabilecek miydin acaba çok merak ediyorum ?
Konuşmadığınız firmaları da sayayım gidip onlara da sorun bakalım var mıymış Sra,Bitswap vs he ne dersiniz ?
2-3 Şey biliyorsunuz diye hiçbir insan evladından üstün değilsiniz kimseyi de küçük göremesiniz. Bilginiz varsa kendinize bilginiz var başkasına üstünlük kurmak için değil.
Önce edep öğrenin olur mu .
Ne yaptığınız karalama yanınıza kalır nede yaptığınız iftiralar!..
Bu size ve comnet e son mesajımdır.
Beni yetiştirenler öyle güzel yetiştirdiler ki haksızlığı ve adaletsizliği babam dahi yapsa susmam! Bizler çok bilgili değiliz ve hala öğrenmeye devam ediyoruz. Türkçe veya diğer dillerden edindiğimiz bilgilerin teyit etmekti sadece. Ne kimseyi karalıyoruz ne de iftira atıyoruz. Sadece yaşadıklarımızı anlatıyoruz. Bırakın da o kadarını yapalım.

Senelerdir iss işi yapanlar kendilerini geliştirmemeye devam etsin :)
Hayırlı olsun internet kullanıcılarına böyle şeyler biz kullanıcılara yarar keşke herkes yapsa

Yiğidi öldür hakkını yeme​

1614720683554.png

@erengore hocam sıkıntı varmı internetinizde, nasıl bu aralar? Bu TurkNet'in benim sorunumu çözeceği yok. Bende Comnet'e geçmeyi düşünüyorum. Ayda ödediğiniz fatura net olarak kaç TL?

@erengore hocam sıkıntı varmı internetinizde, nasıl bu aralar? Bu TurkNet'in benim sorunumu çözeceği yok. Bende Comnet'e geçmeyi düşünüyorum. Ayda ödediğiniz fatura net olarak kaç TL?
109 TL ödüyorum. Sıkıntısız. Hatta baya iyiye gidiyor her geçen gün. Avrupa serverlerinde giderek iyileşiyor.

Hocam facebook ve telegram gruplarına girerek herkesin görüşünü alarak iş yapın 1-2 kişi memnun diye herkes memnun kalmaz. Alt yapı önemli faktör internete
@213082

Comnet deneyimlerimi güncelledim. Buradan devam ediyoruz :).

Yeni konular

Geri
Yukarı