Comnet nasıldır?

TT kendi modemini veriyor değil mi Comnet kendi WAN bağlantısı için şifresini paylaşıyor mu? Kullanacağım modem Xiaomi alot AC2350 modeli fiber olduğu için pek sorun yaşayacağımı zannetmiyorum. Binama fiber kutusu 3 gün önce takıldı sistemde ne zaman gözükür sizce?
Tam bir fikrim yok. Ben taşındığımda direkt hazırdı fiberim ve kullanılıyordu.

TT kendi cihazını bağlayacak. Gelen ekip Comnet'in kullanıcı adı ve şifresiyle kuracak. Siz de Kullanıcı adı ve şifrenizi alabilirsiniz. Muhtemelen zaten gönderirler size de kullanıcı adı ve şifrenizi.

Hocam son olarak belge işleri nasıl oluyor taahhüt falan teşekkürler ilgin için.
Müşteri hizmetleri daha iyi bilgilendirir. Ancak biz belgeleri internet ortamında imzalayıp gönderdik. Pratik yöntemler de var hafif uğraşlı da. Dert edilecek bir şey değil.

Taahhüt yok. Ön ödemeli sistemi yani 3 aylık internet hizmeti satın alıyorsun 3 ay kullanıyorsun gibi.

Müşteri hizmetleri daha iyi bilgilendirir. Ancak biz belgeleri internet ortamında imzalayıp gönderdik. Pratik yöntemler de var hafif uğraşlı da. Dert edilecek bir şey değil.

Taahhüt yok. Ön ödemeli sistemi yani 3 aylık internet hizmeti satın alıyorsun 3 ay kullanıyorsun gibi.
E-imza mı var nasıl yaptınız onu?
Kapıya gelip imza aldılar benden.

@erengore hocam TT altyapısı yeni geldi TurkNet mi Comnet mi kullansam hangisini tavsiye edersiniz. Fiber olduğu için pek sorun yaşayacağımı düşünmüyorum.

Dostum benim sana tavsiyem türknet.
Eğer bütçen varsa comnet al çünkü comnet kurulum ve aktivasyon alıyor ama türknet sadece kurulum alıyor. daha ucuza geliyor
@erengore hocam TT altyapısı yeni geldi TurkNet mi Comnet mi kullansam hangisini tavsiye edersiniz. Fiber olduğu için pek sorun yaşayacağımı düşünmüyorum.
Dostum benim tavsiyem Türknet.
Comnet kurulum ve aktivasyon alıyor 130 TL kurulum 65 TL aktivasyon.
Türknet daha uyguna denk geliyor.
Bütçen varsa ve istanbul çevresinde oturuyorsan tabi ki comnet.

Dostum benim sana tavsiyem TurkNet.
Eğer bütçen varsa Comnet al çünkü Comnet kurulum ve aktivasyon alıyor ama TurkNet sadece kurulum alıyor. Daha ucuza geliyor

Dostum benim tavsiyem TurkNet.
Comnet kurulum ve aktivasyon alıyor 130 TL kurulum 65 TL aktivasyon.
TurkNet daha uyguna denk geliyor.
Bütçen varsa ve İstanbul çevresinde oturuyorsan tabii ki Comnet.

Geçiş aboneliklerinde almıyorlar diye biliyorum.

@erengore merhaba Comnet hakkında bir şey soracağım mesajların hepsini okuyamadım.comnet'ten hız sorgulama yaptığımda boş port bulunmamaktadır diyor. Ben normalde internet alırken hep 16Mbps'lik alabiliyordum çünkü oturduğum yer ADSL destekliyor. Port açtırsam yine ADSL mi destekler yoksa fiber, VDSL de destekler mi?
Screenshot_2021-08-05-00-23-51-684_com.android.chrome.jpg

GIBIRNet altyapı sonuçları.
Screenshot_2021-08-05-00-29-50-137_com.android.chrome.jpg

@erengore merhaba Comnet hakkında bir şey soracağım mesajların hepsini okuyamadım.comnet'ten hız sorgulama yaptığımda boş port bulunmamaktadır diyor. Ben normalde internet alırken hep 16Mbps'lik alabiliyordum çünkü oturduğum yer ADSL destekliyor. Port açtırsam yine ADSL mi destekler yoksa fiber, VDSL de destekler mi? Eki Görüntüle 1128239
GIBIRNet altyapı sonuçları.Eki Görüntüle 1128243
Adsl hizmeti vermiyor comnet dostum. Adsl alt yapıda TT tavsiye ederim çünkü adsl arıza çıkma oranı çok fazla bu yüzden en hızlı çözümü Türk Telekom sunar sana.

Geri
Yukarı