Comnet nasıldır?

Netspeed ve Comnet arasında kaldım bu hafta içinde geçeceğim. Comnet sunucu olarak zengin deniliyor.
Hosting sunucuları ile internet sağlayıcı sunucuları birbirinden alakasız şeyler. Comnet barındırma hizmeti veriyor İnternet Servis Sağlayıcı konusunda bir artısı yok. Hatta tam aksine bu konuda başarısız gerek müşteri desteği gerek genel internet erişiminde herkes sorun yaşıyor. Bazı sitelere girememe gibi ve yüksek ping sorunu var.

Bende TurkNet servis sağlayıcısından Comnet'e geçmiştim fakat destek ekipleri hiç kibar değil TurkNet destek ekipleri çözüm odaklıydı tüm sorunlarımı çözdüler. Bende TurkNet'e geri dönmeye karar verdim ben önermiyorum daha fazla bir şey demeyeceğim firma karalama gibi bir amacım yok ama müşteriye hiç saygıları yok.

Comnette 17. Ay'ımdayım halen sorunsuz kullanıyorum.. Maşallah diyelim..

Screenshot_2022-05-17-21-43-49-326_org.zwanoo.android.speedtest.jpg

@erengore hocam merhaba hala Comnet'te iseniz size birkaç soru sormak istiyorum. Ne zamandır comnettesiniz ve memnun musunuz? Ben şu anda Netspeed kullanıyorum Comnet son zamanlarda dikkatimi çekti sizce geçilir mi? Müşteri hizmetleri nasıl? Ve son olarak başka ISS'den geçişte kurulum ücreti alıyorlar mı? Cevaplarsanız sevinirim.

@erengore hocam merhaba hala Comnet'te iseniz size birkaç soru sormak istiyorum. Ne zamandır comnettesiniz ve memnun musunuz? Ben şu anda Netspeed kullanıyorum Comnet son zamanlarda dikkatimi çekti sizce geçilir mi? Müşteri hizmetleri nasıl? Ve son olarak başka ISS'den geçişte kurulum ücreti alıyorlar mı? Cevaplarsanız sevinirim.
Comnet kullanmıyorum artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı