Comnet nasıldır?

comnet 1 temmuzdan itibaren fiyatlara zam yapacak, ucuz fiyatla geçmek için fırsat son 2 gün. eski fiyatlarla 1-3-6-12 aylık eski fiyattan paket alabilirsiniz , bence bu fırsat kaçmaz. davet kodu ile geçiş yapana 30 gün bedava net veriyorlar ayrıca , davet kodum : CMT488KEB

Hocam kayıt yaptırdım fakat Millenicom da ki abonelik arkadaşımın adına kayıtlı ama ben Comnet'e kendi adım ile kayıt oldum Comnet'e geçiş talep formunda benim ismim yazıyor fakat altta xDSL Millenicom ne yapmam gerekiyor bir sıkıntı olur mu?

Hocam kayıt yaptırdım fakat Millenicom da ki abonelik arkadaşımın adına kayıtlı ama ben Comnet'e kendi adım ile kayıt oldum Comnet'e geçiş talep formunda benim ismim yazıyor fakat altta xDSL Millenicom ne yapmam gerekiyor bir sıkıntı olur mu?
kabul edilmez bence söyleyeyim , comnet hiçbirşey anlamaz bu durumdan ancak işletmeci değişiklik formunu millenicom 'a göndereceği için , millenicom geçiş talabini reddeder bence isimler tutmadığı için. ama kesin kabul edilmez demiyorum cevabı bekle istersen , arkadaşının bilgilerini kullansaydın keşke, bilgileri millenicom panelinde vardır.

Geçiş yapmak isteyenler için söyleyim. İstanbul ve Trakya dışındaysanız pinginiz Telekom'a göre daha fazla çıkabilir. Bursa'dan İstanbul'a 20 ms ile bağlanmayı başarmışlardı kendileri...

Geçiş yapmak isteyenler için söyleyim. İstanbul ve Trakya dışındaysanız pinginiz Telekom'a göre daha fazla çıkabilir. Bursa'dan İstanbul'a 20 ms ile bağlanmayı başarmışlardı kendileri...
konum tokat/zile , altyapı sorgulamada 82 mbps görünüyor. hattım sağlam olduğu için destek talebi ile hız kısıtlamasını kaldırttım. (altyapı sorgulamada ki hıza kadar çıkabiliyorsunuz) modemden SNR ya da SNR margin değeri (download için) 14 ve 14 ten yüksekse destek talebi ile hız sınırını kaldırabilirsiniz. altyapınızdan alabileceğiniz maximum hızı alırsınız .

Dosya Ekleri

• Screenshot.png
    Screenshot.png
    57,5 KB · Görüntüleme: 59
Arkadaşımın bilgilerini attım interneti komple arkadaşımın üzerine ayarladılar şimdi ben Millenicom kullanıyorum ya geçiş yaptığımda bina girişinde bulunan kutuya bir kurulum yapmam gerekiyor mu çünkü şu an zaten kurulu kablo çalışıyor.

Arkadaşımın bilgilerini attım interneti komple arkadaşımın üzerine ayarladılar şimdi ben Millenicom kullanıyorum ya geçiş yaptığımda bina girişinde bulunan kutuya bir kurulum yapmam gerekiyor mu çünkü şu an zaten kurulu kablo çalışıyor.
hayır gerekmiyor. Millenicom geçişi onayladığında comnet seni arayıp geçiş onayı alacaklar 1-2 güne. geçişi telefonda onayladığın anda müşteri temsilcisi millenicom bağlantını kesecek modemden(ışıklardan vs. anlarsın), şimdi comnet sitesinde ki kullanıcı adı - şifreyi modeme gireceksin , hemen bağlanır. 15 dakikalık iş yani , aranana kadar millenicomu kullanmaya devam et

Son düzenleme:

Geri
Yukarı